Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.10. 2019
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ulice

Ulice 2042. díl

Ulice 2042. díl
26. 09. 2011 Ulice
Otovi se špičkový domácí servis od maminky i bydlení s ní otřásá v základech. Naštvaná Puklická už má plné zuby jeho věčného navážení se do Mojmíra. Dokonce mu i řekne, jak je z něj zklamaná. Poprvé  …více»

Ulice 2041. díl

Ulice 2041. díl
25. 09. 2011 Ulice
František balancuje od pátku na hraně. Všem stále zarytě tvrdí, že Emě peníze nevzal a vůbec nemá tušení, kam se jí poděly. Když ale dnes Ema objeví lístek do kina s pátečním datem, atmosféra  …více»

Ulice 2040. díl

Ulice 2040. díl
23. 09. 2011 Ulice
Simona bude ráno příjemně překvapená, když jí maminka naservíruje zdravou snídani přesně podle jejího gusta. Přitom nebude mít ani tušení, že ta už má zase něco za lubem a jen jede přesně podle svého  …více»

Ulice 2039. díl

Ulice 2039. díl
22. 09. 2011 Ulice
Simona si bude muset zvyknout na to, že Jiří má partnera. A to pro ni bude v nastalé situaci hodně těžké. Nejen že se přistihne při pocitu, že mu závidí a že na něj vlastně žárlí. Zároveň se bude  …více»

Ulice 2038. díl

Ulice 2038. díl
21. 09. 2011 Ulice
Lumír bude pokračovat v pátrání po Světlanině milenci. Bude přesvědčený, že ve svém poradci má spolehlivého špeha, který ho bude včas informovat o všem, co se kolem jeho manželky šustne.  …více»
 

Ulice 2037. díl

Ulice 2037. díl
20. 09. 2011 Ulice
Vojta se bude trápit ještě víc než kdy jindy. Dorazí ho, že mu Tereza včera neotevřela.Tohle se mu už nepovede ani vyběhat. Matěj, který zcela neplánovaně zapaří s Eddiem, Vojtu přemluví, aby s ním  …více»

Ulice 2036. díl

Ulice 2036. díl
19. 09. 2011 Ulice
Rodina Krausova si bude hodně slibovat od Míšiny návštěvy psychologa. Přinejmenším zmírnění pekla, které teď všichni vedle uzavřené emo Míši zažívají. Samotná Míša to začíná projíždět na všech  …více»

Adrian Jastraban - rozhovor s hercem seriálu Ulice

Adrian Jastraban - rozhovor s hercem seriálu Ulice
8. 09. 2011 Ulice
Jak se díváte na momentální životní situaci Bedřicha? Cítíte s ním? Tyto otázky mě pokaždé pobaví. Bedřich není můj kamarád ani soused. Je to jedna z rolí, které hraju, ať už v televizi nebo v divadle  …více»

Rudolf Hrušínský - rozhovor s hercem seriálu Ulice

Rudolf Hrušínský - rozhovor s hercem seriálu Ulice
7. 09. 2011 Ulice
Posunula se někam vaše role za šestileté působení v Ulici? Postava Vlastimila za těch šest let v Ulici prodělala velký vývoj. Když začínal, byl jenom nerudnej dědek, a jsem rád, že se nám podařilo  …více»

Petra Jungmannová - rozhovor s herečkou seriálu Ulice

Petra Jungmannová - rozhovor s herečkou seriálu Ulice
6. 09. 2011 Ulice
Stíháte sledovat seriál Ulice v televizi? Na televizi se všeobecně dívám velmi málo. Takže i Ulici jsem za rok svého natáčení viděla jen párkrát. Až si někdy říkám, že z profesního hlediska bych  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !