Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ulice

Do seriálu Ulice přichází herečka Vanda Hybnerová

Do seriálu Ulice přichází herečka Vanda Hybnerová
6. 11. 2012 Ulice
V oblíbeném televizním seriálu TV Nova Ulice se objeví nová herecká hvězda, bude jí Vanda Hybnerová. Diváci Ulice se na ni mohou těšit již za několik týdnů. Sledujte proto seriál Ulice, který bude s  …více»

V seriálu Ulice se dnes objeví Roman Zach

V seriálu Ulice se dnes objeví Roman Zach
11. 09. 2012 Ulice
Dnes 11.9. 2012 se v seriálu Ulice poprvé objeví nová postava, kterou hraje Roman Zach. Představí se vám Pavel „admirál“ Klimeš, 42 let alias Roman Zach. Bývalý horolezec, který je zvyklý vyhrávat.  …více»

Seriál Ulice opustil Hrihorij

Seriál Ulice opustil Hrihorij
6. 09. 2012 Ulice
V seriálu Ulice se stala velká tragédie. V dílně Bedřicha Lišky zemřel při požáru Hrihorij, kterého dlouhá léta ztvárňoval Alexandr Minajev. I pro celý štáb bylo natáčení požáru novou zkušeností. Byla  …více»

Lenka Vlasáková z Ulice už je ve 40 klidnější

Lenka Vlasáková z Ulice už je ve 40 klidnější
27. 04. 2012 Ulice
Herečka Lenka Vlasáková slaví 27. dubna své 40. narozeniny. K životnímu jubileu jí přímo na place popřáli herečtí kolegové ze seriálu Ulice - Andrej Hryc, Kristýna Podzimková, Štěpán Benoni a další...  …více»

Nové tváře Ulice - Michaela Doubravová a Vanda Chaloupková

Nové tváře Ulice - Michaela Doubravová a Vanda Chaloupková
25. 04. 2012 Ulice
Rádi bychom vám představili dvě nové postavy, které nedávno posílily tým seriálu Ulice. Ztvárňují je mladé a krásné herečky - Michaela Doubravová, která se v Ulici objevuje jako Alžběta Klimešová, a  …více»
 

Nové tváře Ulice – Lenka Termerová a Jan Vlasák

Nové tváře Ulice – Lenka Termerová a Jan Vlasák
10. 04. 2012 Ulice
Už ve středu 11. dubna se v seriálu Ulice objeví dvě nové postavy, a sice rodiče Marty Seidlové (Petra Jungmanová) - Blanka a Přemysl Kohákovi, které ztvární známí herci Lenka Termerová a Jan Vlasák.  …více»

Po porodu se do Ulice vrací Zuzana Vejvodová

Po porodu se do Ulice vrací Zuzana Vejvodová
22. 03. 2012 Ulice
V sobotu se s Ulicí rozloučila seriálová Světlana v podání Terezy Bebarové, která odchází na mateřskou dovolenou, a dnes, ve středu 21. března, svůj postupný návrat oznámila herečka Zuzana Vejvodová.  …více»

Nové postavy v seriálu Ulice

Nové postavy v seriálu Ulice
27. 01. 2012 Ulice
Rodiče Vojty Kalicha - nové postavy Ulice: Oba Vojtovi rodiče cítí nepřátelství k Tereze, viní ji z toho, že ona a ta její „partička” mají na Vojtu špatný vliv. Jako Vojtovu partnerku ji vůbec  …více»

Ulice - Nejsledovanější denní seriál

Ulice - Nejsledovanější denní seriál
25. 01. 2012 Ulice
Co nás čeká v další sezóně Ulice? Na začátku nového roku se opět setkáme se starými známými, ale přibudou i nové postavy. Objeví se rodiče Vojty Kalicha, a jak se zdá, jejich vztah k synovi a  …více»

Šest let v seriálu Ulice

Šest let v seriálu Ulice
20. 01. 2012 Ulice
Vlastimil Pešek: Znáte mě. Jsem trochu bručoun. Ale bývalo to daleko horší. Pak jsem potkal Miriam a ta změnila nejen mě, ale i celý můj život. Sice nám to nevyšlo, ale i tak jsem jí vděčný. A navíc…  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků