Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ulice

Olda projde zatěžkávací zkouškou věrnosti! Ustojí ji?

Olda projde zatěžkávací zkouškou věrnosti! Ustojí ji?
15. 03. 2011 Ulice
Již dnes se ve fitku Oldy Farského, které nyní patří k nejfrekventovanějším prostředím úspěšného denního seriálu Ulice, objeví další nová postava – krásná Iveta Nová. Právě prochází rozvodem a hledá  …více»

Ulice bojuje proti pirátství

Ulice bojuje proti pirátství
24. 02. 2011 Ulice
Tento týden se bude seriál Ulice TV Nova zabývat velmi intenzivně aktuálním a závažným tématem – INTERNETOVÝM PIRÁTSTVÍM. Malý Franta Liška s kamarádem Mirkem Toužimským budou nelegálně stahovat filmy  …více»

Vojta bude zuřit, v Ulici se objeví sok!

Vojta bude zuřit, v Ulici se objeví sok!
15. 02. 2011 Ulice
Odborný asistent výtvarné výchovy z katedry Pedagogické fakulty Petr Peterka si získá Tereziny sympatie! O to méně vstřícnosti ale sklidí u Vojty. Vztah Terezy a Vojty tedy rozhodně nečeká klidné  …více»

Ulice (1925)

Ulice (1925)
4. 02. 2011 Ulice
Matěj s Vojtou budou počítat každou minutu, kdy se sladké miminko Šimonek vrátí k mamince. Především Vojta si bude moci vyzkoušet, co bude muset jednou zvládnout v roli tatínka. Přestože se bude  …více»

Ulice (1924)

Ulice (1924)
3. 02. 2011 Ulice
Pepana zpráva o neplodnosti opravdu zdrtila. Znamená to, že jeho plány s přesunutím části peněz od Kreuzerů k němu a Simoně právě krachly, a navíc mu evidentně Blažena nasadila parádní parohy. Simona  …více»
 

Výprava pod taktovkou Vilmy Nyklové v pražské ZOO!

Výprava pod taktovkou Vilmy Nyklové v pražské ZOO!
2. 02. 2011 Ulice
Poslední mrazivá lednová neděle V ZOO opět patřila představitelům oblíbeného seriálu televize Nova Ulice. V Zoologické zahradě Praha v Tróji se tentokrát objevila sama představitelka Vilma Nyklová!  …více»

Ulice (1923)

Ulice (1923)
2. 02. 2011 Ulice
Thea odjíždí na hory, ještě stihne dát Štěpánovi tajnou pusu. Matěji se v dětské posteli nebude spát moc dobře, ale bude rád, že má střechu nad hlavou. Tereza by si mohla po nevydařené zkoušce užít  …více»

Ulice (1922)

Ulice (1922)
1. 02. 2011 Ulice
Matěji není po prohýřené noci dobře na těle ani na duchu, probuzení vedle prsaté krasavice jeho žalostný stav ještě zhorší. Nepřidá mu ani vzpomínka, jak ho na nočním tahu potkala Libuška. Ve snaze  …více»

Ulice (1921)

Ulice (1921)
31. 01. 2011 Ulice
Bedřich v minulých měsících nevěděl, kam dřív skočit, teď prožívá pravý opak. V podstatě je bez práce a pomalu si zvyká, že asi bude opravdu mužem v domácnosti. I když úplně netuší, co to vlastně  …více»

Ulice (1920)

Ulice (1920)
28. 01. 2011 Ulice
Ondřej slíbil Ingrid pomoc, když jeho jméno nebude nikde figurovat. Jako první si obstará Vasilův pitevní protokol a nestačí se divit, co všechno začne vylézat na povrch. I když doma slíbil, že se  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Diamanty