Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ulice

Oblíbený seriál Ulice se vrací na obrazovku

Oblíbený seriál Ulice se vrací na obrazovku
8. 01. 2012 Ulice
Oblíbené postavy seriálu Ulice se v pondělí 9. ledna v 18:30 vrátí na obrazovku televize Nova a diváci se mají opravdu na co těšit: „Manžel se snaží vrátit k ženě, kterou opustil, otec přistihne svou  …více»

Poprask na seriálové svatbě Filipa Blažka v Ulici způsobí Berenika Kohoutová!

Poprask na seriálové svatbě Filipa Blažka v Ulici způsobí Berenika Kohoutová!
12. 11. 2011 Ulice
V pondělí čeká obyvatele Ulice neobvyklá svatba! Své ano řekne Jiří Kreuzer mladší (Otakar Brousek) svému příteli Martinu Havránkovi (Filip Blažek). To ale není vše, co v tento slavnostní den  …více»

Odešla populární tvář seriálu Ulice herec Bořivoj Navrátil

Odešla populární tvář seriálu Ulice herec Bořivoj Navrátil
1. 11. 2011 Ulice
Představitel oblíbeného kapitána Bařinky ze seriálu TV Nova Ulice, herec Bořivoj Navrátil, v pondělí 31. října 2011 podlehl dlouhému boji s rakovinou. Odchodu populárního herce, který v září oslavil  …více»

Velký návrat Hany Maciuchové do seriálu Ulice!

Velký návrat Hany Maciuchové do seriálu Ulice!
28. 10. 2011 Ulice
V pondělí se do oblíbeného seriálu TV Nova Ulice vrací fanoušky milovaná postava profesorky Miriam Hejlové v podání Hany Maciuchové. Její návrat bude nejen šťavnatý, ale také velmi dramatický.  …více»

Filip Blažek chodí s Otakarem Brouskem, už zítra se představí v Ulici!

Filip Blažek chodí s Otakarem Brouskem, už zítra se představí v Ulici!
18. 10. 2011 Ulice
Už zítra se představí Otakar Brousek, alias Jiří Kreuzer ml., nejen divákům seriálu TV Nova Ulice, ale také přátelům a blízkým svého přítele Martina Havránka v podání herce Filipa Blažka.  …více»
 

Ulice 2046. díl

Ulice 2046. díl
2. 10. 2011 Ulice
První noci bez domova stráví Vojta s Eddiem v Coolně. Azyl jim tam tajně poskytne Dominika. To ovšem pekelně naštve Máru, jenž nezvané podnájemníky v baru dnes ráno objeví. Kluci ale budou ochotni  …více»

Ulice 2045. díl

Ulice 2045. díl
30. 09. 2011 Ulice
Eddie s Vojtou sice vyměnili zámek od vchodových dveří do domku, ale Hák se s touhle jejich protiakcí jen tak nesmíří. Když nezaberou výhrůžky, přejde do protiakce. Klukům se postará o takový zážitek,  …více»

Ulice 2044. díl

Ulice 2044. díl
29. 09. 2011 Ulice
Vojta se opravdu překonává. Stesk po Tereze se snaží přehlušit maximálním nasazením ve škole. Do dnešního dne se mu podaří dohnat téměř všechny své resty ve škole. Ráno mu už bude zbývat jen jedna  …více»

Ulice 2043. díl

Ulice 2043. díl
28. 09. 2011 Ulice
Vlastimil s Amálií jsou už pěkně sehraná dvojka. Dnes si naplánují výlet po stopách ztraceného mládí. Oblečeni v trampském vyrazí na Posázavský Pacifik vstříc přírodě a vzpomínkám. Hned u domu si ale  …více»

Ulice 2042. díl

Ulice 2042. díl
26. 09. 2011 Ulice
Otovi se špičkový domácí servis od maminky i bydlení s ní otřásá v základech. Naštvaná Puklická už má plné zuby jeho věčného navážení se do Mojmíra. Dokonce mu i řekne, jak je z něj zklamaná. Poprvé  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !