Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.11. 2018
Dnes má svátek Leopold
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ulice

Na co se můžete těšit v podzimních dílech Ulice?

Na co se můžete těšit v podzimních dílech Ulice?
31. 08. 2017 Ulice
Do seriálu Ulice vstupujete letos potřinácté s přesvědčením, že tahle třináctka bude šťastná! Předzvěst šťastné třináctky dal totiž už závěr uplynulé sezóny, v němž seriál Ulice trhal rekordy  …více»

V seriálu Ulice nově Tomáš Měcháček

V seriálu Ulice nově Tomáš Měcháček
29. 08. 2014 Ulice
Ve středu 27.8. 2014 se v seriálu Ulice nově objevil charismatický Jakub Valchář a to v podání Tomáše Měcháčka. Jakub se začne motat kolem krásné Libušky (Zuzana Vejvodová). Ta sice žije s doktorem  …více»

Hana Holišová novou posilou seriálu Ulice

Hana Holišová novou posilou seriálu Ulice
18. 08. 2014 Ulice
Již v pondělí 18.8. 2014 se na obrazovku vrací denní seriál Ulice, který přinese životní osudy známých i nových hrdinů. A hned v úvodním dílu jubilejní desáté sezóny se objeví první z posil uličního  …více»

Aleš Háma novou posilou seriálu Ulice

Aleš Háma novou posilou seriálu Ulice
19. 04. 2014 Ulice
Už příští týden se v seriálu Ulice poprvé objeví v roli faráře Ryby herec Aleš Háma a jeho postava bude velmi nekonvenční. Milada (Marika Procházková) totiž chce za každou cenu svatbu v kostele, jenže  …více»

Kateřina Janečková novou postavou Ulice

Kateřina Janečková novou postavou Ulice
21. 03. 2014 Ulice
Do Ulice míří nová postava Dáši v podání herečky Kateřiny Janečkové. Ta se v Ulici poprvé objevila ve čtvrtek 20.3. 2014. Dáša je nová přítelkyně Hynka Urbana (Roman Vojtek) a hned na úvod se tváří  …více»
 

Diana Korbelová posilou Ulice

Diana Korbelová posilou Ulice
6. 02. 2014 Ulice
Již 6.2. 2014 se divákům představí nová posila seriálu Ulice – Diana Korbelová. Punkerka Marie, kterou Diana představuje, se doslechla, že kapela Franty (Matyáš Valenta) a Borise (Vladislav Rousek)  …více»

Jiří Štrébl již dnes v seriálu Ulice

Jiří Štrébl již dnes v seriálu Ulice
15. 10. 2013 Ulice
Již dnes posílí herecký tým seriálu Ulice Jiří Štrébl, který se bude na obrazovce objevovat jako Miloš Knobloch, přítel Evy Toužimské (Vanda Hybnerová). Čeká ho seznámení s Evinou dcerou Emou (Anna  …více»

Tereza Bebarová se vrací do Ulice

Tereza Bebarová se vrací do Ulice
21. 09. 2013 Ulice
20.9. 2013 se diváci nejsledovanějšího denního seriálu Ulice mohli těšit na návrat postavy Světlany Nyklové v podání herečky Terezy Bebarové. Světlana po dobu Tereziny mateřské pobývala v  …více»

Vilma Cibulková novou hvězdou seriálu Ulice

Vilma Cibulková novou hvězdou seriálu Ulice
11. 09. 2013 Ulice
Nejsledovanější denní seriál Ulice představí už 11.9. 2013 novou hvězdu ve svých řadách! Tou je populární herečka Vilma Cibulková, která se objeví v roli Ivany Drápalové, matky Lenky (Michaela  …více»

Novou posilou seriálu Ulice je Patrik Děrgel

Novou posilou seriálu Ulice je Patrik Děrgel
7. 02. 2013 Ulice
Seriál Ulice má novou posilu! Roli Matějova spolužáka z vysoké školy hraje Patrik Děrgel. Herce Patrika Děrgela mohou diváci seriálu Ulice vidět od 4.2. 2013 v roli Matějova spolužáka z vysoké školy  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !