Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jiří Štrébl již dnes v seriálu Ulice

15. 10. 2013 | Ulice
Již dnes posílí herecký tým seriálu Ulice Jiří Štrébl, který se bude na obrazovce objevovat jako Miloš Knobloch, přítel Evy Toužimské (Vanda Hybnerová). Čeká ho seznámení s Evinou dcerou Emou (Anna Marie Valentová), jíž soud nedávno znovu svěřil Evě do péče, a je víc než zřejmé, že soužití Emy, Evy a Miloše nebude jednoduché.

Miloš (Jiří Štrébl)
je sice velmi pracovitý a přímý člověk a Evu má rád, taky má ale rád hlavní slovo a na výchovu dětí má vlastní názor, což se Emě nebude vždy líbit. Jiří se ale prý své postavě v ničem nepodobá a ve výchově by postupoval benevolentněji, chybí mu totiž Milošova důslednost.

Jiří Štrébl již dnes v seriálu UliceDo Ulice zapadl Jiří Štrébl velmi rychle: „Je to neuvěřitelné, ale vůbec nemám pocit, že bych přišel do nového kolektivu, právě  naopak, báječně mě přijali,” popsal herec své dojmy.

Na place se, kromě Vandy Hybnerové a Ljuby Krbové, nejvíce potkává s Annou Marií Valentovou, kterou považuje za výbornou herečku: „Musím přiznat, že jsou mi hodně nepříjemné scény, ve kterých jsem na Emu zlý. Anna Marie to ale naštěstí bere to s nadhledem,” podotkl Jiří Štrébl, který také prozradil, že jediné, na co musel chvíli zvykat, je natáčení v exteriéru v bytě Evy Toužimské: „Byt je dost malý, takže je tam brzy vydýchaný vzduch a při delším natáčení je to náročné. Jsme ale  profesionálové, takže to divák nesmí poznat,” řekl s úsměvem herec s charismatickým hlasem.

Jiří Štrébl alias Miloš Knobloch se v seriálu Ulice poprvé již dnes v 18:30

Zdroj, foto: Archiv TV Nova

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky