Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tereza Bebarová se vrací do Ulice

21. 09. 2013 | Ulice
20.9. 2013 se diváci nejsledovanějšího denního seriálu Ulice mohli těšit na návrat postavy Světlany Nyklové v podání herečky Terezy Bebarové. Světlana po dobu Tereziny mateřské pobývala v rodném Rusku s přítelem Pavlem Millerem (Jan Teplý ml.) a nyní se z velkého světa vrací.

Tereza Bebarová se vrací do seriálu Ulice:


A jak se podle její představitelky postava Světlany Nyklové změnila? „V Rusku se pohybovala v jiné společnosti, jinak se oblékala a vydělávala víc peněz. To vše ji poznamenalo, ale v jádru zůstává taková, jakou ji mají diváci rádi. A češtinu naštěstí nezapomněla, i když ruský přízvuk bude o něco silnější," prozradila Tereza Bebarová – „staro-nová“ hvězda seriálu Ulice.

Tereza Bebarová se vrací do UliceTereza Bebarová si s dcerou Klaudií užívala celý rok natáčecího volna, teď se ale vrací před kamery: "Do Ulice se vracím moc ráda, protože tam je pořád stejně skvělá atmosféra, jako když jsem se s ní loučila. Těší mě, že se opět setkávám s Vaškem Svobodou, Jarkou Obermaierovou a dalšími kolegy. Navíc mi všichni ve štábu vycházejí vstříc a přizpůsobují mi natáčení, za což jsem jim vděčná,“ přiznala herečka Tereza Bebarová.

A jak se jí daří skloubit práci s mateřstvím? „Když se člověk naučí dobře organizovat čas a má dobré zázemí, není to problém. Já mám naštěstí obojí, takže to zvládám dobře. Když natáčím, Klaudii hlídá chůva. Navíc partner pracuje z domova, tak také pomůže, když je potřeba. Myslím, že je zdravé občas vyměnit domácnost za ateliér, o to raději se za Klaudinkou vracím domů a náš společný čas si užívám mnohem intenzivněji,“ prozradila spokojená maminka Tereza Bebarová, která přiznává, že jí dcera Klaudie obrátila život naruby:

„Jako bezdětná jsem si myslela, že s dítětem přijdu o veškerý soukromý i pracovní život. Teď vím, že kromě spánku mi Klaudie nevzala vůbec nic, právě naopak. Mateřství je velký dar a já si ho užívám,“ dodala herečka, které se po narození dcery nabídky jen hrnou. Také se pochlubila, že jí dcera dělá velkou radost: „Je šikovná, chodí, krásně mluví a asi bude i hudebně nadaná, je vidět, že má rytmus v těle,“ řekla na závěr pyšně Tereza Bebarová, která se opět objeví v seriálu Ulice. 

Tereza Bebarová alias Světlana Nyklová se objeví
v seriálu Ulice od 20.9. 2013 v 18:30.


Zdroj, foto: Archiv TV Nova

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
konečně, má tam super roli
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles