Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 51. díl – Inspekce

4. 05. 2011 | Cesty domů
Kači s těžkým srdcem oznámí Ondrovi, že mu ledvinu nemůže darovat. Jak to její syn přijme? Proč Kači najednou změnila rozhodnutí? A jak na tuto zprávu zareagují Dvořáčkovi? Míla je rozrušená z podezření, které na ni dopadlo, i z toho, že Inspekce Policie ČR zabavila všechny dokumenty týkající se kauzy Ctibor.

Udělá se jí špatně. Jaký to bude mít pro Mílu dopad? Šimon pomýšlí na stěhování z vily. Rád by bydlel s Vendy sám. Vendy ho miluje, ale stěhováním si není jistá. Je na tak zásadní krok ve svém životě připravená? Rudolf se necítí dobře, asi má nějakou virózu. Podvědomě zamíří do vily, kde o něj Lída okamžitě začne pečovat. Přišel se sem jenom vystonat? Nebo se vrátil napořád?

Sledujte padesátý první díl seriálu Cesty domů ve středu 4. května ve 20.00 na Primě.


Na kriminálku vpadne Inspekce Policie ČR v čele s podplukovníkem Mladým a zabaví všechny materiály týkající se kauzy Ctibor. To spolu s podezřením, že právě ona dala informace o průběhu vyšetřování médiím, na Mílu těžce dolehne. Udělá se jí špatně, musí si vzít okamžitě prášek. Náhlá srdeční slabost má jednu výhodu. Její podřízení Vejnar, Honza a Tereza okamžitě zaženou všechny pochyby a stojí stoprocentně za ní. A dokonce mají pro svou šéfku jedno překvapení.  

Šimon se postará ve vile o rozruch, když se vrátí z hospody opilý. To ho přiměje k rozhodnutí, které se mu hlavou honí už nějaký čas. I když jsou na něj ve vile hodní, připadá si tam trochu jako vetřelec. Chtěl by bydlet s Vendy sám. Vendy ho miluje, ale bojí se, že na tak zásadní krok ještě není připravená. Navíc když Šimon spočítá, co všechno musí poplatit, nemůže si moc vyskakovat. Zbude mu tak maximálně na psí boudu někde v zahrádkářské kolonii. Šimon si ale umí poradit. Co na jeho nápad řekne Vendy?

Kači se vrátí z nemocnice s informací, kterou podvědomě tušila. Je těhotná. Její a Ríšovo nadšení kazí jediná věc. Transplantace ledviny v tuto chvíli nepřipadá v úvahu. Jak to jenom řekne Ondrovi? Kači má strach, aby ji Ondra neobvinil, že nesplnila svůj slib, že ho opět nechala ve štychu. Ondra ale novinu přijme v klidu. Zato paní Dvořáčková běsní. Riskovala, když seznámila Ondru s Kači. Ale udělala to proto, aby mu Kači dala ledvinu. A ona nejdřív slibovala hory doly a skutek utek. Copak to všechno bylo nadarmo?
Rudolf se necítí dobře, má nějakou virózu. O to víc si uvědomuje, jak je najednou sám a nemá nikoho, kdo by se o něj postaral. Míla je samá práce a navíc to mezi nimi poslední dobou moc neklape. Rudolfovy kroky vedou automaticky do vily. Lída nikdy nikomu neodmítla pomoc. Rudolfa hned uloží a začne ho kurýrovat čajem a silnou polévkou. Vlastně jí polichotilo, že Rudolf zamířil tam, kde se cítí být doopravdy doma. Jenže co až Rudolfovi otrne? Zase jí uteče za Mílou?


Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů - 51. díl – Inspekce:

Cesty domů - 51. díl – Inspekce
Cesty domů - 51. díl – Inspekce
Cesty domů - 51. díl – Inspekce
Cesty domů - 51. díl – Inspekce
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky