Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2024
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Seriál Vyprávěj

« Předchozí   1   2   3   4   5   6  Následující » 

Vyprávěj - Karpíšek

Vyprávěj - Karpíšek
25. 05. 2012 Seriál Vyprávěj
Bývalý nadšený komunista Lubo Karpíšek si v šedesátém osmém roce prošel velikým zklamáním a deziluzí. Chystá se emigrovat. Jako jeden z mála bývalých posluhovačů režimu zpytuje svědomí a přiznává  …více»

Vyprávěj - Tondův tatínek

Vyprávěj - Tondův tatínek
18. 05. 2012 Seriál Vyprávěj
Tondova maminka se doví, že Tondův otec, který od nich před lety odešel, je těžce nemocný. Majda se rozhodne setkat se svým dědou, Antonínem Sovou, kterého v životě neviděla. Zuzka s ní vyrazí do lesů  …více»

Vyprávěj - Milena a Zdeněk

Vyprávěj - Milena a Zdeněk
11. 05. 2012 Seriál Vyprávěj
Milena dokončila školu a začíná pracovat v městské knihovně. Po rozchodu s Matějem a Robertem se – také díky své kolegyni - seznamuje se Zdeňkem. Milena zatouží po rodině, ale jak se zdá, Zdeněk  …více»

Vyprávěj - Horův nevlastní syn

Vyprávěj - Horův nevlastní syn
4. 05. 2012 Seriál Vyprávěj
Václav Hora má potíže s nemanželským synem Vašíkem. Na střední škole se začal hodně flákat. Hora touží po tom, aby syn studoval, zároveň ale cítí, že kluk potřebuje pevnou otcovskou ruku. Tu mu zatím  …více»

Vyprávěj - Slaňochův smutný příběh

Vyprávěj - Slaňochův smutný příběh
27. 04. 2012 Seriál Vyprávěj
Slaňoch se po smrti Renaty pokouší vídat s malým Vikouškem. Rád by s ním občas vyrazil na výlet, to se Miladě vůbec nelíbí a tak vymýšlí podlý plán, jak se Slaňocha zbavit.  …více»
 

Vyprávěj - Mikulášova Hilda

Vyprávěj - Mikulášova Hilda
20. 04. 2012 Seriál Vyprávěj
Mikuláš se vrací z návštěvy Pardubic domů do Vídně za Hildou. Hilda všechny překvapí tím, že se po dlouhých 40 letech rozhodne přijet do Čech. Podaří se jí to? Mária je hlavní cvičitelkou  …více»

Vyprávěj (3/9)

Vyprávěj (3/9)
13. 04. 2012 Seriál Vyprávěj
Koho potká Honzík na lyžařském výcviku? A žijí rodiče Marka Oplatky, který vyrůstal v dětském domově? Honzík a Rosťa jedou na zimní tábor s Metroprojektem. Vedoucími jsou Fanouš, Krbec a Martinka.  …více»

Vyprávěj - Proč je Iveta taková?

Vyprávěj - Proč je Iveta taková?
6. 04. 2012 Seriál Vyprávěj
Proč je Iveta taková mrška a jaké tajemství prozradí Kamile na zabíjačce u rodičů? A přijede na Romanovu svatbu přes odpor Miládky i Radim? Iveta se na nějakou dobu sblíží s Kamilou.  …více»

Vyprávěj (1/9)

Vyprávěj (1/9)
30. 03. 2012 Seriál Vyprávěj
Jak se to stalo? Osudy - devět speciálních dílů seriálu Vyprávěj, které se vrací do prostředí a života zajímavých vedlejších postav. Bonusová série oblíbeného seriálu, která se od těch předchozích  …více»

Vyprávěj – Osudy: rozhovory s herci: Marie Doležalová - Milena Jeníková

Vyprávěj – Osudy: rozhovory s herci: Marie Doležalová - Milena Jeníková
28. 03. 2012 Seriál Vyprávěj
Tvůrci seriálu Vyprávěj se rozhodli připravit pro své věrné diváky bonusovou sérii s názvem Vyprávěj - Osudy. Zde se potkáte s postavami, na které se v seriálu trošku „pozapomnělo“. Jak se vyvíjí  …více»
« Předchozí   1   2   3   4   5   6  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !