Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.06. 2024
Dnes má svátek Květa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

První krok

« Předchozí   1   2  Následující » 

První krok - O krok vpředu

První krok - O krok vpředu
16. 05. 2012 První krok
Irena potěší profesorku Vlastu na hodině zpěvu. Po škole se nesou fámy, že má poměr s Vladimírem. Oba vystoupí před sborem, kde otevřeně mluví o tom, že Vladimír Irenu pouze doučoval a nic mezi nimi  …více»

Seriál První krok: jaké byly první kroky herců?

Seriál První krok: jaké byly první kroky herců?
9. 05. 2012 První krok
Úvodní slovo Veroniky Žilkové: Milí přátelé, seriál První krok mě donutil k prvnímu kroku v pedagogice. Na základě inspirace svojí postavou v seriálu jsem se přihlásila na pedagoga obdobné školy –  …více»

První krok - Rajské ovace

První krok - Rajské ovace
9. 05. 2012 První krok
Blíží se den otevřených dveří na akademii. Studenti a profesoři se připravují na závěrečné muzikálové představení Vlasy. Eliška i Tomáš v něm hrají hlavní role. Profesoři mají k muzikálu výhrady.  …více»

První krok - Jdu do toho!

První krok - Jdu do toho!
2. 05. 2012 První krok
Eliška, která celou noc připravovala novou choreografii, i když ví, že nemůže být klasifikována, se ztratí. Irena ji nemůže nikde najít. Rozhodla se totiž udělat první krok k Tomášovi. Chce mu říct,  …více»

První krok (10)

První krok (10)
25. 04. 2012 První krok
Eliška je smutná z toho, že nebyla připuštěna ke zkouškám. Do Elišky se zakouká student Ondřej z druhého ročníku a vyptává se na ní Tomáše. Eliška doučuje Tomáše a doufá, že se do ni zamiluje.  …více»
 

První krok (9)

První krok (9)
18. 04. 2012 První krok
Klára zjistí, že Irena s Eliškou ukradly vstupenky na vystoupení bratří Bubeníčků a potrestá je - nepřipustí je ke zkouškám. Robert je šťastný, protože se mu ozvala Blanka, která mu slíbila ukázat  …více»

První krok - Spolehni se na mě

První krok - Spolehni se na mě
11. 04. 2012 První krok
Ve škole visí plakát, který zve na představení legendárních bratrů Bubeníčkových. Max se svojí třídou nacvičuje balanc na laně a chce vyzkoušet to, jakou mají studenti sebedůvěru a odvahu.  …více»

První krok (7)

První krok (7)
4. 04. 2012 První krok
Učitelé na akademii vybrali na jeden týden téma Láska. Na hodině zpěvu studenti zpívají zamilované písničky. Na hodinách herectví si navzájem vyznávají lásku, ale chybí jim emoce. Diana vybuchne  …více»

První krok (6)

První krok (6)
28. 03. 2012 První krok
Ve škole visí plakát na konkurz do muzikálu Pomáda, který pořádá velmi známý režisér Miro Markovič. Diana se rozhodne, že půjde vyzkoušet svoje štěstí a konkurzu se zúčastní. Spoléhá na to,  …více»

První krok (5)

První krok (5)
21. 03. 2012 První krok
Klára Jakubská přijde na to, že Tomáš s děvčaty za jejími zády nacvičovali choreografii pro soukromou firemní akci. Rozhodne Tomáše potrestat tím, s čím si zahrával. Musí vymyslet takovou choreografii  …více»
« Předchozí   1   2  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !