Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 09.12. 2022
Dnes má svátek Vratislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vteřiny před vraždou

« Předchozí   1   2  Následující » 

Vteřiny před vraždou (16)

Vteřiny před vraždou (16)
Na vrakovišti je v kufru auta, určeného k sešrotování, zavřený mladík. Zoufale buší a volá o pomoc... O něco dříve přijíždějí Jan s Leo k mrtvé ženě na silnici, kterou někdo úmyslně přejel.  …více»

Vteřiny před vraždou (15)

Vteřiny před vraždou (15)
V podpalubí lodi je za nohu připoután muž. Bezmocně přihlíží, jak se z otvoru vysoko nad jeho hlavou do místnosti valí štiplavý dým... Jan a Leonie jsou přivoláni k nálezu mrtvé mladé ženy  …více»

Vteřiny před vraždou (14)

Vteřiny před vraždou (14)
Mladý muž sbírá peníze rozházené po zemi a míří ke dveřím. Vtom ho zastaví druhý a namíří na něj pistoli... Jan s Leonií přijíždějí do lesa, kde byl při útěku převáženého vězně zabit myslivec,  …více»

Vteřiny před vraždou (12. díl)

Vteřiny před vraždou (12. díl)
Ve staré opuštěné tovární hale pronásleduje jezdec na motocyklu muže. Pak ho omráčí a přiváže ke sloupu. Do ruky mu vloží odjištěný granát... O něco dříve je louce nalezen zastřelený evangelický farář  …více»

Vteřiny před vraždou (13)

Vteřiny před vraždou (13)
Na střeše staré továrny drží mladá dívka pistolí v šachu doktora. Vyhrožuje, že ho zastřelí... O něco dříve si žena venčící psa všimne, jak z domu jejího souseda, majitele nočního klubu Kaie Fenglera,  …více»
 

Vteřiny před vraždou (11. díl)

Vteřiny před vraždou (11. díl)
V jedenácté epizodě napínavého kriminálního seriálu Vteřiny před vraždou s názvem Odplata je v kanalizaci nalezeno tělo mladé ženy. Pravděpodobně si při pádu do hlubiny přivodila smrtelnou frakturu  …více»

Vteřiny před vraždou (10. díl)

Vteřiny před vraždou (10. díl)
V desáté epizodě napínavého kriminálního seriálu Vteřiny před vraždou s názvem Tvrzení proti tvrzení se policejní vyšetřování rozvine po nalezení mrtvé mladé ženy v jednom z fitness center.  …více»

Vteřiny před vraždou (9. díl)

Vteřiny před vraždou (9. díl)
Devátá epizoda akčního kriminálního seriálu s názvem Seznamka uvede diváky do situace, kdy jsou krátce po sobě na různých místech objevena těla mrtvých mladých žen. Obě se před smrtí účastnily  …více»

Vteřiny před vraždou (8. díl)

Vteřiny před vraždou (8. díl)
Osmý díl akčního kriminálního seriálu s názvem Školačka nabídne na začátku jako vždy dramatickou scénu, kterou příběh po odvyprávění všech peripetií skončí. Divákům ukáže podpalubí, kde je jakási  …více»

Vteřiny před vraždou (7) - Smrtelný pád

Vteřiny před vraždou (7) - Smrtelný pád
V parku je nalezen zavražděný soukromý detektiv Heller. Stopy vedou do Renzova zahradnictví. Vyjde najevo, že dcera Renzových Tine zemřela při pádu ze žebříku na staveništi, které patří Truscheidtovi.  …více»
« Předchozí   1   2  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !