Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2024
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Pojišťovna štěstí

« Předchozí   1   2   3  Následující » 

Pojišťovna štěstí (26)

Pojišťovna štěstí (26)
22. 10. 2011 Pojišťovna štěstí
Edina se rozhodne odstěhovat z Čech a studovat v Londýně. Její krok ale zaskočí a zraní Ondřeje. Zamilovaný mladík odmítá s kýmkoli komunikovat a chce být sám. Nakonec tajně zmizí z domu. Anna je  …více»

Pojišťovna štěstí (25)

Pojišťovna štěstí (25)
15. 10. 2011 Pojišťovna štěstí
Dagmar přesvědčuje sama sebe, že žádného muže už k životu nepotřebuje, a soběstačnost si chce dokázat několikadenním výletem s Karolínou. Odmítá Jiřího Vráže, který se kvůli ní rozešel s dlouholetou  …více»

Pojišťovna štěstí (24)

Pojišťovna štěstí (24)
Anna ani Harry se nemohou vzpamatovat ze smrti Zuzany, jediným, kdo si neklade otázky po důvodu manželčiny sebevraždy je Zbyněk. Harrymu dělá radost Lucinka, o jejíž výchovu nemá zákonný otec zájem,  …více»

Pojišťovna štěstí (23)

Pojišťovna štěstí (23)
Tomášova autonehoda je uzavřena – zraněná žena přijímá 300 tisíc korun jako mimosoudní vyrovnání a Tomášovi záhy přichází dopis, že státní zástupce zastavuje trestní stíhání, které ho připravilo  …více»

Pojišťovna štěstí (22)

Pojišťovna štěstí (22)
24. 09. 2011 Pojišťovna štěstí
Tomáše pronásleduje pocit viny za nehodu, při níž srazil autem prostitutku. Anna se mu snaží co nejvíc pomoci a zraněné nabízí finanční odškodnění. Ondřej je stále více zamilován do Ediny, i když  …více»
 

Pojišťovna štěstí (21)

Pojišťovna štěstí (21)
17. 09. 2011 Pojišťovna štěstí
Zatímco Karel s Dagmar si užívají nečekanou lásku, Harry cítí, že jeho vztah se Zuzanou dostává vážné trhliny. Stále víc ji vyhledává manžel Zbyněk a Zuzana mu marně odolává. Nepomáhá ani domluva  …více»

Pojišťovna štěstí (20)

Pojišťovna štěstí (20)
10. 09. 2011 Pojišťovna štěstí
Karla i Dagmar zaskočí vzájemný cit, který nečekali. Oba ale vědí, že je jejich blízcí odsoudí stejně jako Karolína. Poté co je začala podezřívat, odmítá dívka bydlet s matkou a zůstává u otce.  …více»

Pojišťovna štěstí (19)

Pojišťovna štěstí (19)
Anna se vrací domů z porodnice, starší sourozenci Karolína a Ondřej svou malou sestru Natálku vítají spíše s rozpaky. Štěstí Tomáše a Anny je ale nakažlivé a všichni se začínají těšit na společné  …více»

Pojišťovna štěstí (18)

Pojišťovna štěstí (18)
28. 08. 2011 Pojišťovna štěstí
Edina přitahuje Ondřeje stále víc, nezdá se ale, že by chtěla brát jeho zájem stejně vážně. A nepříliš štěstí v lásce má i Karolína – pro svého přítele, zaníceného ekologa Matěje Brázdu, je ochotná  …více»

Pojišťovna štěstí (17)

Pojišťovna štěstí (17)
27. 08. 2011 Pojišťovna štěstí
Edině se stále víc líbí na starém rodovém zámku a odmítne otcovu nabídku vrátit se do Anglie. Rozhlíží se, jak by se mohla v Čechách živit. Nakonec se rozhodne ucházet o místo asistentky ředitele  …více»
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !