Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 92. díl

10. 06. 2011 | Tisíc a jedna noc

92

Onur a Šeherezáda hledají pro sebe nový dům, když zazvoní kurýr s kyticí pro Onura, k níž je přiložena Yaseminina vizitka s omluvou a horoucím vyznáním. Rozzlobená Šeherezáda, zmítaná žárlivostí, okamžitě odejde. Yasemin zavětší příležitost a rozhodne se zatím ještě v Istanbulu zůstat.

Gani promluví s Burhanem o nezáviděníhodném postavení, v němž se ocitl vinou sestry Füsun, dobrák Burhan ho ale uklidní, že v jeho případě zůstane věše při starém. Tentokrát odvede Buket na hodinu kreslení babička, prorože si chce vážně promluvit s jejím učitelem.

Onur se po celý den nemůže dovolat Šeherezádě, zavolá tedy Mihriban, kteá jí asistuje při důležitém jednání a současně hlídá Kaana. Ali Kemal zajede s otcem do Canseliny rodné vesnice navštívit její matku. Teprve zjistí, v jaké chudobě jeho láska žila a za koho se provdala.Onura nepříjemně zaskočí, když navštíví matku a Firdevs mu oznámí, že Peride kamsi zmizela.

Na stolku najde knihu se jménem ženy, která kdysi rozbila jejich rodinu, a začne tušit, odkud vítr fouká. Ali Kemal a Burhan zaklepou u Yamanových rodičů, ten je ale právě s malým na hřišti, a tak si promluví s jeho otcem. Sennu a Kerem se těší z návštěvy Bennuiny svérázné matky.

Šeherezáda se Nadide opatrně zeptá, jestli je Füsunina matka opravdu nemocná, nebo Füsun odešla z domu z jiného důvodu. Ani jedna netuší, že jejich rozhovor vyslechla Arza.

Další díl telenovely Tisíc a jedna noc uvidíte 10. června od 17,30 hodin.


Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !