Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 55. - 57. díl

20. 04. 2011 | Tisíc a jedna noc

55

Při společné večeři se Seval Tisíc a jedna noc marně snaží přimět Kerema, aby se konečně seznámil s rodiči své přítelkyně. Cansel požádá Aliho Kemala, aby otci vrátil nejen auto, ale i byt, o který se neustále hádají. Onur navrhne, aby Šeherezáda pozvala na svatbu i Nadide s Burhanem. Peride a Betül se pohádají, Onur tetu na poslední chvíli přemluví, aby neodjížděla. Bennu si nemůže nevšimnout, že se s její sestrou Melek něco děje. Šeherezáda a Kerem marně čekají na ostatní, a tak vyplují na ostrovní slavnost sami. Jenže najednou lodní motor ztichne a pomalu se začíná stmívat. Gani Tisíc a jedna noc dál okrádá zákazníky v Burhanově obchodu. Alimu Kemalovi tak chybějí dcery, že se už Cansel na něj nemůže dívat a vyzve ho, aby jim zavolal. Onur a Šeherezáda vyzvednou svatební šaty. Jsou velmi šťastní a ani jeden si nevzpomene na pověru, že by ženich neměl vidět nevěstu oblečenou dříve než při obřadu.


Uvidíte 20/4 od 17.30 hodin na Nově.

56

Šeherezáda a Mihriban Tisíc a jedna noc mají plné ruce práce s trucujícím Kaanem, který odmítá chodit do školky. Nadide a Burhan se vypraví do klenotnictví, vybrat vhodný svatební dárek pro Šeherezádu. Seval je vyděšená, jak moc se Kerem v posledních týdnech změnil. Chce odejít z firmy, začít znovu daleko od Istanbulu a odmítá jít i na svatbu Onrua a Šeherezády. A je mu úplně jedno, co bude s Bennu. Peride a Betül se konečně usmíří. Ali Kemal má pocit, že je nejšťastnějším mužem na světě, protože ultrazvuk potvrdí, že bude mít s Cansel syna. Onur je nepříjemně překvapen, když se od Mihriban dozví, že kvůli Keremovi firma přišla o důležitou zakázku. Zeynep se pokusí urovnat vztahy s Ayşen a zařídí jí pracovní pohovor. Kerem se připravuje na dlouhou plavbu, přestože Onurovi zatím neřekl ani slovo. Melek je celá nesvá, když má spolupracovat se Zaferem. Šeherezáda málem zešílí, když jí zavolají ze školky, že Kaan beze stopy zmizel. Onur Tisíc a jedna noc se obává nejhoršího.


Uvidíte 21/4 od 17.30 hodin na Nově.


57

Nadide a Burhan Tisíc a jedna noc si nedokážou vychutnat společný oběd, protože jim chybí Ali Kemal. Bennu se marně snaží utěšit zoufalou Šeherezádu, i ostatní se cítí bezmocní. Kerem a Zafer myslí, že by za Kaanovým únosem mohl být mafián Celil Karabas. Zeynep a Ayşen se udobřily, Melek neustále pláče kvůli Zaferovi a Bennu by ji ráda utěšila, jenže lék na zlomené srdce nezná. Rozpláče se i Šeherezáda, když jí Nadide a Burhan předají svatební dar. Füsun se ošklivě pohádá s Ganim, který se zastal služek. Zatímco Peride, Betül a Fidrevs jedou do hotelu vítat hosty, Onur Tisíc a jedna noc se vypraví pro Šeherezádu. Burhan se velmi zlobí, když zjistí, jak Gani podvádí zákazníky. Než ho však stačí potrestat, Füsun začne krvácet a zhroutí set chánovi k nohám. Mertovi se podaří předmluvit Kerema, aby na svatbu šel. Zatímco Kaan a Mihriban se vypraví na ochutnávku do hotelové kuchyně, Melek a Bennu pomáhají Šeherezádě s oblékáním. Když vejde Onur, při pohledu na svou krásnou budoucí manželku oněmí a ženy se rozhodnou nechat snoubence o samotě. Poté co Onur Tisíc a jedna noc věnuje své nastávající náhrdelník, jak blesk z čistého nebe zničí jejich radost reportáž v televizi, v níž bývalá zaměstnankyně Binyapi obviní Onura, že jí dal neslušný návrh, a poté co ho odmítla, nechal ji potupně vyhodit z práce.


Uvidíte 22/4 od 17.30 hodin na Nově.Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !