Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 23. díl

7. 03. 2011 | Tisíc a jedna noc
Onur se pohádá s matkou Peride, když přijde během dne nečekaně domů a přistihne ji nad starými novinami, v nichž se psalo o aférách jeho otce. Zabolí ho totiž, že si je po celé roky schovávala, skrývala je před ním a nikdy mu neřekla, že je na něj hrdá.

Zjevně si myslí, že je stejný darebák, jako byl jeho otec! Když se Onur dozví o Mihribanině nemoci, zavolá Šeherezádě a nabídne jí pomoc. Ona sice s díky odmítne, poděkuje mu však za to, že si dělá starosti. Když spolu později mohou mluvit mezi čtyřma očima, Onur si povzdychne, že ho Kaan nemá rád, a požádá ji o čas, aby si Kaana získal. Bude to ale velmi těžké, protože malý Kaan velmi žárlí a trestá matku odmítáním jejích dárků, něžností i blízkosti... Bennu musí přetrpět další nepříjemnou situaci, do níž ji vmanévrovala Melek – společnou večeři v trojici s Keremem.

Onur večer zavolá Šeherezádě jen proto, aby slyšel její hlas. I když si to Šeherezáda nechce přiznat, její srdce pomalu roztává. Všimne si toho i Mihriban, která ji přistihne, když si přehrává na počítači video z novoročního večírku, na němž je jasně vidět, jak se na ni díval. Moudrá a všímavá Mihriban jí pak řekne, že mládí je příliš krátké na to,. Aby uzavírala své srdce před láskou. Poví jí též, že je na první pohled vidět, žeji Onur miluje – stačí se mu podívat do očí.

Když Šeherezáda na přímou otázku, zda ho milluje, odpoví ne, Mihriban se šibalským úsměvem poznamená, že se občas stává, že ústa říkají něco jiného než srdce. Šeherezáda po krátkém zaváhání odpoví, že se bojí milovat ho kvůli synkovi... Bennu se od Melek dozví, že její bývalý přítel obchodoval s drogami a ji považovali za spoluvinici.

Proto byla vykázána z Británie, a dokonce si odseděla dva týdny ve vazbě! Onur se cítí nepříjemně po rozhovoru s Keremem, který mu na rovinu řekl, aby přiznal porážku a uznal, že ho Šeherezáda nechce. Nedokáže se totiž zbavit pocitu, že se Kerem nyní pokusí uspět tam, kde se to jemu nepodařilo. A zřejmě není daleko od pravdy – Kerem dal totiž volno svému řidiči a vyrazil na pracovní schůzku se Šeherezádou sám. Stane se však něco, co situaci ještět víc zkomplikuje – Šeherezáda a Kerem totiž spolu uvíznou ve výtahu...

Uvidíte 7. března 2011 od 17.30 hodin.

Zdroj:NOVA

MIrka Bali
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
vezmou se Smajlíkvšichni čtyři Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
By mě zajímalo jak to nakonec celé skončí!
Obrázek uživatelky
profil
kopec ludí to pozerá...a tvária sa že im to vadí
Obrázek uživatelky
profil
ptákovinSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles