Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů 14. díl – Obvinění

3. 11. 2010 | Cesty domů

Karolínu štve, že Martinovi stačí trénovat děti. Dostane geniální nápad, jak se pomstít jemu, Soně i Romanovi. Začne vykládat, že Martin zneužívá kluky ze svého oddílu.  Rudolf je dočasně ve vile, aby hlídal Vendy. Snaží se ji přesvědčit, aby se nevracela do školy. Podaří se mu to? Honza má obavu o kluky, nerad je vidí v Romanově blízkosti. Nabízí Soně pomoc. Soňu si zkouší udobřit i Roman. Jenže ta chce, aby si nejdřív udělal pořádek ve svém životě. Dá mu druhou šanci, nebo ho pošle k vodě?   

Sledujte čtrnáctý díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 3. listopadu ve 20.00 na Primě.

Karolínu štve, že Martin je spokojený jako trenér dětí a není ochotný ani schopný dělat pořádnou kariéru. Dostane geniální nápad, jak se pomstít jemu, Soně i Romanovi. Když nechce Martin od kluků, půjdou oni od něj. Tak rychle, že se s nimi nestačí ani rozloučit. Začne rodičům vykládat, že Martin kluky ze svého oddílu zneužívá. A někteří z rodičů se k této informaci postaví velmi radikálně.

Honza je vyděšený. Dozvěděl se, co se stalo na fotbalovém tréninku, a měl strach o kluky. Má strach i o Soňu. Snaží se jí vysvětlit, že Roman je lhář a podvodník. A to, že čeká dítě s jinou, je v porovnání s jeho dalšími aktivitami jen drobnost. Takového gaunera si přece nezaslouží. Jenže Soňa Honzova varování nechce poslouchat. Kéž by mu tak věřila a mohl jí pomoci.

Petr moc dobře ví, že po něm Rudolf půjde jako lovecký pes. Tím, že pustil Vendy z nemocnice předčasně, udělal chybu, kterou uznává. Ale nechce, aby se po něm Rudolf vozil. Proto mu usnadní práci a potrestá se sám. Přesto, že jsou Bernát a Kosík stále na nože, v jednom se naprosto shodnou. Oba by nejraději ztrestali Karolínu za to, co provedla Martinovi.

Rudolfa nenaštvala jen Karolína, ale taky Vendy. Měla by ležet v nemocnici, ale místo toho je doma a stěhuje mu postel. Oběma je líto, že se hádají, ale oba jsou paličatí jako mezci. Vendy se chce co nejdřív vrátit do školy. A je jí úplně jedno, že může zase skončit na JIPce. Po kom ta holka je? A je vůbec něco, co ji zastaví?

Roman neví, co má dělat. Schovává se před Irenou a zodpovědností za její dítě. A zkouší si udobřit Soňu. Jenže Soňa se snaží udělat si v životě pořádek. A nechce žít s chlapem, který se rozvádí s jednou ženou, druhé říká, že ji miluje, ale dítě čeká s třetí. Jak se rozhodne? Dá Romanovi ještě druhou šanci, nebo ho pošle k vodě?

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Cesty domů 14. díl – Obvinění:

Cesty domů 14. díl – Obvinění
Cesty domů 14. díl – Obvinění
Cesty domů 14. díl – Obvinění
Cesty domů 14. díl – Obvinění
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Je to pěkná mrcha
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Šperky