Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 13. díl - To lehký nebude...

31. 10. 2010 | Cesty domů

Honza se dozví o Romanově nevěře. Je to voda na jeho mlýn. Nemůže jít po Romanovi oficiální cestou, tak se vydá do jeho firmy na vlastní pěst. Pátrá po Romanově nadaci a Domu zdraví. Jak pochodí? Petr se nechá přesvědčit, aby pustil Vendy z nemocnice domů. Rudolf má vztek nejen na něj, ale i na svou manželku a dcery, že všechno domluvily za jeho zády. Kvůli Vendy chce odejít načas od Míly a vrátit se do vily. Jakého se dočká přijetí? Soňa neví, co má dělat. Roman jí byl nevěrný a s Honzou si zažila své. Co jí poradí Rudolf? 

Sledujte třináctý díl seriálu Cesty domů v pondělí 1. listopadu ve 20.00 na Primě.

Honza se dozví, že byl Roman Soně nevěrný. Je to voda na jeho mlýn. Nemůže jít po Romanovi oficiální cestou, tak to zkusí na vlastní pěst. Přes výslovný zákaz Míly, která se ho snaží zabavit jinou prací. A přes dobře míněné rady kolegy Vejnara. Honza se vydá do Romanovy firmy a pátrá po jeho nadaci a Domu zdraví. Bohužel nemá moc času se tam porozhlédnout, odchytí ho ochranka. Co jeho pátrání řekne major Jírová? Varovala ho, že stačí jeden přestupek a vyhodí ho. Splní svou výhrůžku?

Petr se nechá přesvědčit, aby pustil Vendy domů. I přesto, že nemá všechny výsledky testů. Ale když si dámy od Bernátů něco vezmou do hlavy, není s nimi pořízení. Na druhou stranu – ve vile je velká koncentrace doktorů, kde jinde by Vendy měla lepší péči? Co má s nimi dělat! Petr podlehne nátlaku, i když tuší, že jeho rozhodnutí může přinést  problémy.

Rudolf má vztek nejen na Petra, že propustil Vendy z nemocnice, ale i na svou manželku a dcery, že všechno domluvily za jeho zády. Neporadily se s ním a z rodiny ho úplně vyřadily. Než se Vendy uzdraví, odejde Rudolf od Míly a vrátí se do vily. I když ví, že tím Mílu naštve. Když o tom mluví se Soňou, je překvapený, jak je na něj dcera ostrá. A co teprve Lída! Rudolf zírá, jak ji sbor úplně změnil. Neměl by se dát taky na zpívání?

Soňa neví, co má dělat. Romanovi jeho nevěru jen tak nehodlá odpustit. Ale pro Honzu to nejsou body k dobru. S ním si zažila své a ještě na to nezapomněla. Co jí radí Rudolf? Pustit Romana i Honzu k vodě a najít si někoho třetího. Nabízí se Vencl, který Soňu vytrvale zve na večeři.

Roman má těžkou hlavu z Ireny, která ho zkouší vydírat. Dítě si nechá vzít, když jí dá milion a byt v osobním vlastnictví v Praze. Jako by mu nestačily problémy s Karolínou. A Honza navíc začal šťourat do jeho nadace. Jak se s tím vším Roman vypořádá?

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Cesty domů - 13. díl - To lehký nebude...:

Cesty domů - 13. díl - To lehký nebude...
Cesty domů - 13. díl - To lehký nebude...
Cesty domů - 13. díl - To lehký nebude...
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky