Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 10. díl – Chci to vysvětlit

20. 10. 2010 | Cesty domů

Soňa má strach o Honzu. Dozvěděl se o jejím vztahu s Romanem a ona ho teď nikde nemůže najít. Bojí se, aby neprovedl nějakou hloupost. Karolína zkouší další triky na Martina, ale ten už jí přestává věřit. Jak dlouho mu to vydrží? Lída bojuje ze všech sil, aby udržela Rudolfa doma. Ten se sice do vily vrátí, ale jen proto, že se chce vidět s Vendy. Jak ho nejmladší dcera přivítá? Vendy přijela povzbudit Mílu. Nakonec je to ale Pacina, kdo přinese do Bernátovic vily čerstvý vítr a Lídě zvedne náladu. Zdravotní sestřička Helča má problém, doktor Vencl si umanul, že ji získá stůj co stůj. Naštěstí je nablízku Šimon. 

Sledujte desátý díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 20. října ve 20.00 na Primě.

Soňa má strach o Honzu. Dozvěděl se o jejím vztahu s Romanem. Bohužel ne od ní, o to je situace horší. Dluží mu alespoň vysvětlení. Jenže Soňa Honzu nikde nemůže najít. Nebere jí mobil a ani v práci ho nezastihne. Bojí se, aby neprovedl nějakou hloupost. Soňa ale nemá čas dumat jen nad Honzou. Volala jí zoufalá Táňa Nováková. Pavel jí nebere mobil. Co když se mu něco stalo? 

Co se nepovedlo Soně, podařilo se Karolíně. Zaskočila Honzu v práci a vynutila si na něm slib, že ji po práci i s kluky navštíví. Jenže Karolína si nepotřebuje popovídat. Chce si dokázat, že ještě někoho přitahuje. S Honzou si zbyli, jejich protějšky je podvádějí, mají právo se spolu vyspat. Nebo ne? Honza má vztek, že Karolínu neprokoukl hned. Přesto – odolá Karolíně, nebo se nechá svést?

Roman čeká na Soňu v jejich hnízdečku lásky. Nechce slyšet, kdo jí dělá starosti, chce ji mít u sebe. Soňa slíbila, že budou spolu, ale místo toho pořád někam utíká. Pořád někoho zachraňuje. Co je mu do Honzy, co je mu do Lídy? Roman ztrácí trpělivost. Vždycky se najde někdo, kdo bude potřebovat Soninu pomoc. Ale kdy dojde řada na něj, na Romana? 

Lída se chová jako blázen. Myslí si, že když vysmýčí celou kuchyň, Rudolf se k ní vrátí. Naštěstí se na chvíli vrátila Vendy. A právě včas. Lída potřebuje k holiči, koupit si něco hezkého na sebe, prostě zvednout náladu. To ale umí ze všech nejlíp Pacina. Nakráčí do Bernátovic vily s vínem a chlebíčky a hrnkem se zaschlým lógrem od kafe. Právě ten jí napověděl, co se s Lídou děje. Tyran je konečně pryč! Je načase pustit do vily svěží vítr. A taky udělat pořádný mejdan!

Rudolf je šťastný, že se odstěhoval z vily a může být s Mílou. Není však zvyklý, že nerozhoduje o tom, co se ve vile děje. A že se jeho děti najednou staví proti němu. Dokonce i Ríša, který se nikdy neuměl ozvat. Ale teď se Rudolfovi nebojí říct, že

 

nechce operovat. Rudolf se na skok vrátí do vily, aby se viděl s Vendy. Má z toho setkání trochu obavy. Když se vzpouzí Ríša, jak ho asi přivítá jeho nejmladší dcera?

Sestřička Helča to na oddělení nemá jednoduché. Doktor Vencl si hledá jednu záminku za druhou, jak jí znepříjemnit službu. Helča pochopí, že za tou buzerací se skrývá jediné. Dostat ji za každou cenu. Štěstí, že je nablízku Šimon. Ale co, až tu nebude?

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Cesty domů - 10. díl – Chci to vysvětlit:

Cesty domů - 10. díl – Chci to vysvětlit
Cesty domů - 10. díl – Chci to vysvětlit
Cesty domů - 10. díl – Chci to vysvětlit
Cesty domů - 10. díl – Chci to vysvětlit
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
se mi moc líbí, ale tomu starému (Švehlíkovi) bych zakroutila krkem........doufám, že za to jak ubližuje svojí ženě , že na něj taky dojde !
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles