Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chirurgové

Chirurgové VII (9) - Dobré ráno, dobrou noc

Chirurgové VII (9) - Dobré ráno, dobrou noc
30. 01. 2012 Chirurgové
Zatímco se sekundáři chystají na noční směnu, ostatní specialisté jdou do baru. Hodlají oslavit, že Derek získal grant na výzkum Alzheimerovy choroby. Jsou poněkud překvapeni, když za barem uvidí  …více»

Chirurgové VII (8) - Přetlak lidského těla

Chirurgové VII (8) - Přetlak lidského těla
23. 01. 2012 Chirurgové
Teddy přednáší lékařům o komplikované transplantaci plic pana Henleyho. Když se zmíní, že pacienta ošetřovala i Cristina, jeden se zajímá, proč tu není. Teddy přizná, že Cristina skončila a opustila  …více»

Chirurgové VII (7) - Já se snažím

Chirurgové VII (7) - Já se snažím
16. 01. 2012 Chirurgové
Roy Henley, pacient čekající na transplantaci plic, dostane dobrou zprávu, že jsou náhradní plíce na cestě. Když se objeví jeho dcera Corrine, kterou neviděl dvacet let, přitíží se mu a dojde  …více»

Chirurgové VII (6) - V mém náručí

Chirurgové VII (6) - V mém náručí
9. 01. 2012 Chirurgové
Média se v reportáži vracejí k nedávné střelbě. Natáčí se přímo v nemocnici. Reportáž popisuje jednotlivé lékaře a jejich práci. Je přijat muž po nehodě na motorce. Bohužel nepřežije, ale je  …více»

Chirurgové VII (5) - Téměř dospělí

Chirurgové VII (5) - Téměř dospělí
2. 01. 2012 Chirurgové
Richard Webber řekne zaměstnancům, že je s jejich prací velmi spokojen. Zároveň všem vedoucím oddělení sdělí, že má milion přebytek, který jim může dát. Chce, aby mu nahlásili, co by s ním udělali.  …více»
 

Chirurgové VII (4) - Nepřátelská děloha

Chirurgové VII (4) - Nepřátelská děloha
26. 12. 2011 Chirurgové
Na pohotovost je přijato několik lidí, kteří jsou oběťmi nehody, kdy do prádelny vjela autem žena jménem Eleanor. Vůbec nic si nepamatuje. Ví jen, že seděla v autě a najednou byla v prádelně. Zranila  …více»

Chirurgové VII (3) - Divní lidé

Chirurgové VII (3)  - Divní lidé
19. 12. 2011 Chirurgové
Doktor Perkins chce přeřadit Cristinu na nějakou nenáročnou práci, ale Derek se obává, že by ji to donutilo odejít. Prohlásí, že v takovém případě odejde i on. Dostane ji tedy na starost.  …více»

Chirurgové VII (2)

Chirurgové VII (2)
12. 12. 2011 Chirurgové
Derek strávil noc ve vězení kvůli rychlé jízdě. Ráno jde přímo do práce a každý si ho dobírá, že páchne. Owen se snaží Cristinu protlačit k operaci, ačkoli ji Perkins ještě neuschopnil. Pokouší se  …více»

Chirurgové VII (1) - Biologická nutnost změny

Chirurgové VII (1)  - Biologická nutnost změny
4. 12. 2011 Chirurgové
Lékaři Grey´s Hospital bojují o život kolegů Izzie Stevensové a George O´Malleyho. Ten zachránil ženu před jedoucím autobusem, který jeho samotného srazil. George se na rozdíl od Izzie nepodaří  …více»

Chirurgové VI (24) - Den, kdy byla prolita krev

Chirurgové VI (24) - Den, kdy byla prolita krev
28. 11. 2011 Chirurgové
Derek byl postřelen... Cristina přinutí Kepnerovou, aby jí ho pomohla odvést na sál. Gary Clark se na chodbě srazí s Lexie a řekne jí, že nechtěl nikomu ublížit, že chtěl zabít jen Dereka.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !