Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chirurgové

Chirurgové VI (13) - Stav lásky a důvěry

Chirurgové VI (13)  - Stav lásky a důvěry
12. 09. 2011 Chirurgové
Derek se obává, že bude pro všechny někým, kdo bodl šéfa Richarda do zad. Meredith ho uklidňuje, že bude dobrý primář. Při operaci se pacientka s otevřeným břichem proti vší logice probudí  …více»

Chirurgové VI (12) - Práskač

Chirurgové VI (12) - Práskač
5. 09. 2011 Chirurgové
Derek chce nahlásit Richardovo pití, ale Meredith ho přemluví, aby to nedělal. Jde tedy přímo za Richardem a nabídne mu pomoc. Aniž by ovšem přiznal, že ví o jeho problému. Kolega ho však odbude,  …více»

Chirurgové VI (11) - V jediném okamžiku

Chirurgové VI (11) - V jediném okamžiku
29. 08. 2011 Chirurgové
Markova těhotná dcera Sloan musí na ultrazvuk. Mark požádá Lexie, aby ho udělala. Ukáže se, je ohrožena jedna z končetin plodu. Mark okamžitě zavolá Addison Montgomeryovou, která navrhne chirurgický  …více»

Chirurgové VI (9) - Vzpomínky na minulost

Chirurgové VI (9)  - Vzpomínky na minulost
15. 08. 2011 Chirurgové
V nemocnici se objeví Izzie, která přiveze dr. Singera, svého středoškolského profesora, kterého brzy ráno odvezla z ústavu, kde pobývá. Chce, aby ho Meredith nějak propašovala na vyšetření  …více»

Chirurgové VI (8) - Operace k narozeninám

Chirurgové VI (8) - Operace k narozeninám
8. 08. 2011 Chirurgové
Chirurgové dostanou v noci zprávu, že se mají okamžitě dostavit do nemocnice. Callie Torresovou potřebují k operaci dívky, která má v těle po pádu ze střechy padesát dva zlomenin. Arizona Robbinsonová  …více»
 

Chirurgové VI (7) - Řez naslepo

Chirurgové VI (7) - Řez naslepo
31. 07. 2011 Chirurgové
Za Derekem přijde zaměstnanec nemocnice Isaac s tím, že má obrovský nádor na míše. Chce, aby ho Derek operoval a pokusil se jej vyndat. Jde o náročnou operaci, kdy je nutné přerušit míchu a hrozí  …více»

Chirurgové VI (6) - Co jsem viděl, to jsem viděl

Chirurgové VI (6) - Co jsem viděl, to jsem viděl
25. 07. 2011 Chirurgové
Ředitel nemocnice Richard Webber je předsedajícím tříčlenné komise, která se snaží vyšetřit, co se vlastně stalo pacientce, která na pohotovosti zemřela. Na pohotovosti byl nával. Rovněž byla  …více»

Chirurgové VI (5) - Invaze

Chirurgové VI (5) - Invaze
18. 07. 2011 Chirurgové
V rámci fúze se zaměstnanci Mercy West začínají stěhovat do Seattle Grace. Místní zaměstnanci to nesou velmi těžce a cítí se utlačovaní. Když Reed Adamsonová, jedna z příchozích lékařek, obsadí  …více»

Chirurgové VI (4) - Pošramocená pověst

Chirurgové VI (4) - Pošramocená pověst
11. 07. 2011 Chirurgové
Richard Webber oznámí podřízeným, že za pár dní dorazí personál nemocnice Mercy West, takže budou muset propustit další zaměstnance. Lexie přivede svého a Meredithina otce, který je očividně mimo  …více»

Chirurgové VI (3) - Přestaň se bát

Chirurgové VI  (3) - Přestaň se bát
4. 07. 2011 Chirurgové
Nemocnice se připravuje na fúzi s Mercy West. Většina zaměstnanců se bojí o místo. Izzie měla nařízené volno, ale nemůže to v karavanu vydržet, takže se rozhodne nastoupit dřív. Protože jí vypadala  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky