Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chirurgové

Chirurgové VI (23) - Střelec

Chirurgové VI (23) - Střelec
21. 11. 2011 Chirurgové
Meredith zjistí, že je těhotná, a má z toho radost. Na úrazovce je zmatek a nikdo se nevěnuje Garymu Clarkovi, který se před časem chtěl s nemocnicí soudit kvůli úmrtí své ženy. Dnes hledá primáře.  …více»

Chirurgové VI (22) - Hledání stavu blaženosti

Chirurgové VI (22) - Hledání stavu blaženosti
14. 11. 2011 Chirurgové
U Meredith je večírek, na kterém Hunt Cristině navrhne, aby spolu bydleli. Vzhledem k tomu, že je dost opilá, hned souhlasí. Meredith jí druhý den řekne, že má pocit, že mezi Huntem a Teddy něco je.  …více»

Chirurgové VI (21) - Velmi vážený pacient

Chirurgové VI (21) - Velmi vážený pacient
7. 11. 2011 Chirurgové
Do nemocnice přivezou pacienta, který váží tři sta kilo. Několik dní trpí bolestmi břicha. Ukáže se, že má obrovskou infekci. Lékaři potřebují zjistit, nakolik jsou zasaženy vnitřní orgány.  …více»

Chirurgové VI (20) - Hák, miminko a doktor Evans

Chirurgové VI (20) - Hák, miminko a doktor Evans
29. 10. 2011 Chirurgové
Do hádky Callie s Arizonou vtrhne Mark, který chce pomoci s porodem Sloan. Když všichni dorazí do jeho bytu přes chodbu, najdou ji s právě narozeným chlapcem v náručí. V nemocnici se objeví doktor  …více»

Chirurgové VI (19) - Smrt paní Clarkové

Chirurgové VI (19) - Smrt paní Clarkové
24. 10. 2011 Chirurgové
Za Alexem přijede jeho bratr Aaron, který má pupeční kýlu. Alex ho nutí, aby vyplnil papíry kvůli operaci, jenže on na ni jít nechce. Vyjde najevo, že nemá pojištění. Na příjem přivezou postřelenou  …více»
 

Chirurgové VI (17) - Sebevražda nebolí

Chirurgové VI (17) - Sebevražda nebolí
17. 10. 2011 Chirurgové
Teddyina pacientka Kim prodělala před dvěma měsíci operaci plicního nádoru. Testy ukázaly, že se rakovina rozšířila i do mízních uzlin. Pacientka se nelepší, a navíc odmítá intubovat. Chce, aby  …více»

Chirurgové VI (17) - Vrcholová fotografie

Chirurgové VI (17) - Vrcholová fotografie
10. 10. 2011 Chirurgové
Owen Hunt má pacientku s obrovským nádorem. Richard Webber ho požádá, zda by mu případ nepřenechal, protože vzhledem ke svému věku už takových nádorů asi moc neodoperuje. Hunt to udělá, ale Cristina  …více»

Chirurgové VI (16) - Dokonalá náhoda

Chirurgové VI (16)  - Dokonalá náhoda
3. 10. 2011 Chirurgové
Richard Webber se rozhodl přijmout místo, které mu Derek nabídl. Součástí jeho kúry je předkládání moči k testování. Dalším pacientem v nemocnici je dědeček Jacksona Averyho, který omdlel v restauraci  …více»

Chirurgové VI (15) - Poslední přednáška

Chirurgové VI (15)  - Poslední přednáška
26. 09. 2011 Chirurgové
Richard Webber se dozví, že rada nemocnice přehodnotila své rozhodnutí a nedá mu staré místo. Derek mu může nabídnout jen funkci ordináře na všeobecné chirurgii. Richard odmítne, ale Derek ho alespoň  …více»

Chirurgové VI (14) - Masakr na svatého Valentýna

Chirurgové VI (14) - Masakr na svatého Valentýna
19. 09. 2011 Chirurgové
Na svatého Valentýna dojde ke zřícení střechy známé restaurace. Derek s Meredith a Hunt s Cristinou musejí ukončit večeři dříve, než začne, protože se do nemocnice začnou hrnout spousty zraněných lidí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky