Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní seriály

Sedmý díl retro seriálu Vyprávěj

Sedmý díl retro seriálu Vyprávěj
12. 10. 2009 Seriál Vyprávěj
Vítěz TOP nejsledovanějších pořadů ČT, seriál Vyprávěj, ve svém ději dospívá k citlivým tématům nedávné historie našeho národa. O dramatických událostech vypráví 12. října premiérový 7. díl  …více»

Stárka zaskočí v Ulici jeho milenka

Stárka zaskočí v Ulici jeho milenka
8. 10. 2009 Ulice
8. října 2009 se divákům populárního denního nekonečného seriálu Ulice představí nová postava v podobě Naděždy Chrobokové alias Květuš Vavruškové, ze které bude zaskočen nejen záletný pan Stárek,  …více»

Nová postava v Ulici

Nová postava v Ulici
24. 09. 2009 Ulice
Již 24. října 2009, se divákům denního nekonečného seriálu Ulice představí nová postava, spolužák dvojčat Jordánových Vojta Kalich v podání vynikajícího herce Petra Buchty.  …více»

Ulice slaví a naděluje

Ulice slaví a naděluje
14. 09. 2009 Ulice
U příležitosti startu 5. jubilejní sezóny pořádá denní nekonečný seriál Ulice charitativní módní přehlídku s dražbou modelů předních českých návrhářek. Luxusní modely předvedou hlavní hvězdy Ulice. …více»

O hercích a tvůrcích nového seriálu Vyprávěj

O hercích a tvůrcích nového seriálu Vyprávěj
5. 09. 2009 Seriál Vyprávěj
Karel Dvořák (Roman Vojtek) - Karel je zásadový muž, který není v jádru ani komunista, ani disident, ale snaží se žít normálním životem a chovat se slušně. Někdy dostane nálepku mladého revolucionáře.  …více»
 

Ulice startuje jubilejní pátou sezónu

Ulice startuje jubilejní pátou sezónu
30. 08. 2009 Ulice
Již toto pondělí, tedy 31. srpna, odstartuje na obrazovkách televize 5. jubilejní sezóna původního nekonečného seriálu Ulice. I v 5. sezóně budou postavy seriálové Ulice prožívat dramatické situace. …více»

Pilotní díl nového seriálu Vyprávěj

Pilotní díl nového seriálu Vyprávěj
30. 08. 2009 Seriál Vyprávěj
Student Karel Dvořák chce postoupit do druhého ročníku na pražské technice. Chybí mu poslední zkouška u mladého aspiranta France. Udělá ji? Eva Martináková ze Slovenska nastupuje do prváku.  …více»

Nový seriál Vyprávěj - poutavá sága s důrazem na příběh rodiny

Nový seriál Vyprávěj - poutavá sága s důrazem na příběh rodiny
28. 08. 2009 Seriál Vyprávěj
Sověti úspěšně vysílají člověka do vesmíru, na Západě probíhá Beatlemanie, přichází Srpen 68, v Československu ve volbách vyhrávají komunisté na 98,4 % ... a Dvořákovi žijí svůj všední život.  …více»

Ordinace se vrací na obrazovky

Ordinace se vrací na obrazovky
Nejsledovanější seriál současnosti Ordinace v růžové zahradě 2 se vrací na vaše obrazovky. Nové peripetie kamenických lékařů se vysílají od čtvrtka 27. srpna. A co vás v nové řadě čeká? …více»

Ordinace v růžové zahradě - Herci lékaři: Čtvrté kolo

Ordinace v růžové zahradě - Herci lékaři: Čtvrté kolo
Další z hereckých hvězd nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2 herečka Markéta Plánková, si vyzkoušela svou seriálovou profesi na vlastní kůži.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !