Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní seriály

VKV - Dvě a půl svatby!

VKV - Dvě a půl svatby!
9. 12. 2009 Velmi křehké vztahy
Ano, je to tak, každá pohádka má svůj konec. VKV pomalu, ale jistě končí. A co by to bylo za pohádku, kdyby nekončila svatbou? V posledním díle dokonce hned dvojitou. A co víc – nebude chybět ještě  …více»

Přešlapy - Chci žít jinak

Přešlapy - Chci žít jinak
2. 12. 2009 Televizní tipy
Karolína má pocit, že její život je jedna velká nuda. Začne kouřit marihuanu, nechává se tetovat, vyhazuje své značkové šaty a šokuje Davidovy přátele. Adamův a Petrův školní sraz skončí trapasem.  …více»

Herci Ordinace v růžové zahradě 2 slavili jubilejní 150. pokračování

Herci Ordinace v růžové zahradě 2 slavili jubilejní 150. pokračování
26. listopadu 2009, se na obrazovkách TV Nova divákům představí již 150. jubilejní pokračování seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nazvané „Umělé dýchání, prosím!“ Jde o další rekord! …více»

Tým kamenických lékařů posiluje

Tým kamenických lékařů posiluje
Již dnes, tedy 24. listopadu 2009, se diváci nejoblíbenějšího televizního seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 mohou těšit na novou postavu MUDr. Moniky Mandlové v podání Terezy Kostkové, …více»

V Ulici se objeví bývalá nejlepší kamarádka Aničky Liškové

V Ulici se objeví bývalá nejlepší kamarádka Aničky Liškové
3. 11. 2009 Ulice
Již zítra, tedy 3. listopadu 2009, přivítá oblíbený denní nekonečný seriál TV Nova Ulice novou postavu Lucie Wolfové, kterou ztvární Lucie Benešová. Anička Lišková se setká se svou nejlepší kamarádkou …více»
 

V Ulici se objeví Libuščina první láska

V Ulici se objeví Libuščina první láska
23. 10. 2009 Ulice
Již 23. října 2009 se divákům populárního denního nekonečného seriálu Ulice představí nová postava Eliáše v podání Martina Myšičky.Eliášův návrat z cest po Evropě bude všechny překvapením …více»

Sedmý díl retro seriálu Vyprávěj

Sedmý díl retro seriálu Vyprávěj
12. 10. 2009 Seriál Vyprávěj
Vítěz TOP nejsledovanějších pořadů ČT, seriál Vyprávěj, ve svém ději dospívá k citlivým tématům nedávné historie našeho národa. O dramatických událostech vypráví 12. října premiérový 7. díl  …více»

Stárka zaskočí v Ulici jeho milenka

Stárka zaskočí v Ulici jeho milenka
8. 10. 2009 Ulice
8. října 2009 se divákům populárního denního nekonečného seriálu Ulice představí nová postava v podobě Naděždy Chrobokové alias Květuš Vavruškové, ze které bude zaskočen nejen záletný pan Stárek,  …více»

Nová postava v Ulici

Nová postava v Ulici
24. 09. 2009 Ulice
Již 24. října 2009, se divákům denního nekonečného seriálu Ulice představí nová postava, spolužák dvojčat Jordánových Vojta Kalich v podání vynikajícího herce Petra Buchty.  …více»

Ulice slaví a naděluje

Ulice slaví a naděluje
14. 09. 2009 Ulice
U příležitosti startu 5. jubilejní sezóny pořádá denní nekonečný seriál Ulice charitativní módní přehlídku s dražbou modelů předních českých návrhářek. Luxusní modely předvedou hlavní hvězdy Ulice. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !