Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní seriály

Simona a svérázný Jiří Kreuzer starší

Simona a svérázný Jiří Kreuzer starší
9. 04. 2010 Ulice
V pátek 9. dubna 2010 se objeví v nejsledovanějším denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice nová postava nerudného Jiřího Kreuzera staršího, v podání legendy českého filmu, herce Vladimíra Brabce. …více»

Přešlapy - Výstava

Přešlapy - Výstava
7. 04. 2010 Televizní tipy
Adam s Radkou všem oznamují, že se opravdu budou brát. Karolína pochybuje, zda je jejich důvod správný. Petr se rozhodne seznámit za každou cenu, a to i pomocí chatu. Karolína se ráda schází s Milanem  …více»

Ulice - Důchodkyně na lovu Stárkovy milenky

Ulice - Důchodkyně na lovu Stárkovy milenky
3. 04. 2010 Ulice
O Velikonočním pondělí 5. dubna 2010 se mohou diváci denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice těšit na bláznivé dobrodružství s téměř detektivní zápletkou a také speciálními hosty Valérií Zawadskou  …více»

Vyprávěj: začíná natáčení nových dílů retro seriálu

Vyprávěj: začíná natáčení nových dílů retro seriálu
3. 04. 2010 Seriál Vyprávěj
První klapka v Jizerských horách spustila ve čtvrtek 1. dubna 2010 natáčení druhé řady oblíbeného a TýTý 2009 oceněného retro seriálu České televize Vyprávěj. Nové díly se budou odehrávat v letech  …více»

Zdravotnický tým kamenické nemocnice posiluje

Zdravotnický tým kamenické nemocnice posiluje
Již zítra 1. dubna 2010 přivítá nejoblíbenější seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 novou postavu. Zdravotnický tým kamenické nemocnice rozšíří sestřička Bára Barešová v podání mladé herečky  …více»
 

Přešlapy - Kdy se nám začaly dít tyhle věci?

Přešlapy - Kdy se nám začaly dít tyhle věci?
31. 03. 2010 Televizní tipy
Adam s Radkou se musí o umělé oplodnění pokusit znovu, a protože to není levná záležitost, požádají o úvěr. Karolíně začíná být Davidovo přátelství s Jitkou podezřelé. Co ale vlastně David k Jitce  …více»

Ulice - Osudová láska v životě Báry Jordánové

Ulice - Osudová láska v životě Báry Jordánové
24. 03. 2010 Ulice
Ve středu 24. března 2010 posílí nejoblíbenější denní nekonečný seriál TV Nova Ulice nová postava Ondřeje Krause v podání herce Jiřího Dvořáka. Jeho příchod do Ulice bude zásadní pro členy rodiny  …více»

Přešlapy - Narozeninový večírek a Indiana Jones

Přešlapy - Narozeninový večírek a Indiana Jones
24. 03. 2010 Televizní tipy
Adam s Radkou se podrobují prvnímu umělému oplodnění. Šance, že se stanou rodiči hned napoprvé, je asi pětinová. Petr se sbližuje s chůvou Ilonou a Davida to táhne čím dál víc k aktivistce Jitce.  …více»

Přešlapy - Myslíš to vážně?

Přešlapy - Myslíš to vážně?
15. 03. 2010 Televizní tipy
Jana se seznámila s bohatým a okouzlujícím Robertem, kterého uchvátila její přirozenost a přímost. Petr je tak ze hry, musí se znovu odstěhovat, najít si nové bydlení a začít od začátku. Karolína  …více»

Přešlapy - Zpátky na scéně

Přešlapy - Zpátky na scéně
9. 03. 2010 Televizní tipy
David s Karolínou přicházejí z porodnice s dvojčaty. Daník na ně žárlí, a proto se rozhodnou, že bude chvíli žít s Radkou a Adamem. Radka už nechce, aby s nimi bydlel Petr, který se rozešel s Janou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky