Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.04. 2018
Dnes má svátek Rostislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní seriály

Ordinace v růžové zahradě uvádí Gustava Šerého

Ordinace v růžové zahradě uvádí Gustava Šerého
Přesně v den šestnáctých narozenin TV Nova, 4. února 2010, uvede její vlajková seriálová loď Ordinace v růžové zahradě 2 na obrazovky novou postavu bývalého filmového režiséra Gustava Šerého. A že se  …více»

V Ulici se objeví manžel Miriam Hejlové

V Ulici se objeví manžel Miriam Hejlové
17. 01. 2010 Ulice
V pondělí, tedy 18. ledna 2010 se v nejsledovanějším denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice poprvé objeví manžel Miriam Hejlové Cyril, v podání herce Dušana Jamricha. Cyril Hejl se po 30 letech  …více»

Tým kamenických lékařů v novém roce posiluje

Tým kamenických lékařů v novém roce posiluje
Již 12. ledna 2010 ve 20 hod. se diváci nejoblíbenějšího televizního seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 poprvé v tomto roce znovu setkají se svými oblíbenými lékaři kamenické nemocnice …více»

Rodiče Simony z Ulice přijedou na předvánoční návštěvu

Rodiče Simony z Ulice přijedou na předvánoční návštěvu
23. 12. 2009 Ulice
Již 23. prosince 2009 přivítá nejsledovanější denní seriál TV Nova Ulice hned dvě nové postavy, a to rodiče kadeřnice Simony Pavlicové. Jak dopadne setkání Bláhových a Pepana, kterého si kvůli  …více»

VKV – A jedné pohádky je konec

VKV – A jedné pohádky je konec
19. 12. 2009 Velmi křehké vztahy
Posledním dílem skončila jedna pohádka. Po pěti letech se s televizními diváky rozloučil seriál VKV, který byl bezpochyby fenoménem. A rozloučení to bylo velmi důstojné. Poprvé se diváci …více»
 

Ordinace v růžové zahradě 2 přeje hezké Vánoce

Ordinace v růžové zahradě 2 přeje hezké Vánoce
Již 17. prosince 2009, uvidí diváci nejoblíbenějšího televizního seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 díl nazvaný Šťastný a veselý, který bude plný vánoční atmosféry. V tomto dílu …více»

Přešlapy - Chci jen tebe

Přešlapy -  Chci jen tebe
16. 12. 2009 Televizní tipy
David pro kamarády zorganizuje víkend na zámečku. Všichni jsou nadšeni až do chvíle, kdy Petr zjistí, že se ocitl na místě, kde se poprvé vyspal s Aničkou. Adam požádá Radku o ruku a Karolína  …více»

Přešlapy - Chci ještě šanci

Přešlapy - Chci ještě šanci
9. 12. 2009 Televizní tipy
Osudy hrdinů seriálu Přešlapy TV Prima se pomalu završují. V předposledním díle 1. série přijede Davida navštívit mladší bratr Tomáš a začne si s Radkou. Adam zjistí, že má rakovinu varlat což  …více»

VKV - Dvě a půl svatby!

VKV - Dvě a půl svatby!
9. 12. 2009 Velmi křehké vztahy
Ano, je to tak, každá pohádka má svůj konec. VKV pomalu, ale jistě končí. A co by to bylo za pohádku, kdyby nekončila svatbou? V posledním díle dokonce hned dvojitou. A co víc – nebude chybět ještě  …více»

Přešlapy - Chci žít jinak

Přešlapy - Chci žít jinak
2. 12. 2009 Televizní tipy
Karolína má pocit, že její život je jedna velká nuda. Začne kouřit marihuanu, nechává se tetovat, vyhazuje své značkové šaty a šokuje Davidovy přátele. Adamův a Petrův školní sraz skončí trapasem.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !