Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.07. 2018
Dnes má svátek Čeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní seriály

Petr Vágner opravdovým záchranářem!

Petr Vágner opravdovým záchranářem!
Záchranář Radim Novák, kterého v nejoblíbenějším seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 představuje herec Petr Vágner, absolvoval jako opravdový záchranář celodenní službu u pražské záchranky.  …více»

Přešlapy - Tichá domácnost

Přešlapy - Tichá domácnost
5. 05. 2010 Televizní tipy
Karolína a David mají tichou domácnost. David se snaží s uraženou manželkou opatrně komunikovat, ale Karolína ho ignoruje. Pomůže mu šéfová Natálie, která se rozhodla páchat dobré skutky. Pomůže  …více»

Ulice - Invaze svérázných dcer Krausových

Ulice - Invaze svérázných dcer Krausových
28. 04. 2010 Ulice
Již 28. dubna 2010, přivítá denní nekonečný seriál TV Nova Ulice hned dvě nové postavy, a to dcery Ondry Krause Janu a Míšu, v podání Kristýny Stýblové a Heleny Němcové. Jaký udělají svérázné  …více»

Přešlapy - Zásnubní prsten

Přešlapy - Zásnubní prsten
21. 04. 2010 Televizní tipy
Adam s Radkou prožívají hektické přípravy na svatbu. Snoubenci ale mají o svém nejvýznamnějším dnu dost rozdílné představy. Adam ještě nekoupil zásnubní prsten a poprosí kamarády, aby mu pomohli šperk  …více»

Přešlapy - Loučení se svobodou

Přešlapy - Loučení se svobodou
14. 04. 2010 Televizní tipy
Radčina a Adamova svatba se blíží a přichází pověstné loučení se svobodou. Petr zorganizuje pánskou jízdu do míst, kam jezdili s Adamem na prázdniny. Adam má na tuhle vesnici krásné vzpomínky. Potkal  …více»
 

Simona a svérázný Jiří Kreuzer starší

Simona a svérázný Jiří Kreuzer starší
9. 04. 2010 Ulice
V pátek 9. dubna 2010 se objeví v nejsledovanějším denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice nová postava nerudného Jiřího Kreuzera staršího, v podání legendy českého filmu, herce Vladimíra Brabce. …více»

Přešlapy - Výstava

Přešlapy - Výstava
7. 04. 2010 Televizní tipy
Adam s Radkou všem oznamují, že se opravdu budou brát. Karolína pochybuje, zda je jejich důvod správný. Petr se rozhodne seznámit za každou cenu, a to i pomocí chatu. Karolína se ráda schází s Milanem  …více»

Ulice - Důchodkyně na lovu Stárkovy milenky

Ulice - Důchodkyně na lovu Stárkovy milenky
3. 04. 2010 Ulice
O Velikonočním pondělí 5. dubna 2010 se mohou diváci denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice těšit na bláznivé dobrodružství s téměř detektivní zápletkou a také speciálními hosty Valérií Zawadskou  …více»

Vyprávěj: začíná natáčení nových dílů retro seriálu

Vyprávěj: začíná natáčení nových dílů retro seriálu
3. 04. 2010 Seriál Vyprávěj
První klapka v Jizerských horách spustila ve čtvrtek 1. dubna 2010 natáčení druhé řady oblíbeného a TýTý 2009 oceněného retro seriálu České televize Vyprávěj. Nové díly se budou odehrávat v letech  …více»

Zdravotnický tým kamenické nemocnice posiluje

Zdravotnický tým kamenické nemocnice posiluje
Již zítra 1. dubna 2010 přivítá nejoblíbenější seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 novou postavu. Zdravotnický tým kamenické nemocnice rozšíří sestřička Bára Barešová v podání mladé herečky  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !