Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní seriály

Natáčí se nový český seriál Cesty domů

Natáčí se nový český seriál Cesty domů
11. 08. 2010 Cesty domů
5. srpna 2010 padla první klapka nového seriálu Televize PRIMA Cesty domů. Celý štáb včele s režisérem Jiřím Adamcem se ve filmovém ateliéru na pražské ulici Pod Harfou 5 poprvé seznámil s částí  …více»

Obyvatele Ulice čekají tento týden perné chvilky!

Obyvatele Ulice čekají tento týden perné chvilky!
23. 06. 2010 Ulice
Předprázdninové díly nejoblíbenějšího denního nekonečného seriálu Ulice, které TV Nova odvysílá tento týden, budou událostmi, novinkami a dějovými zvraty doslova nabité. Diváci se rozhodně mají na co  …více»

Vedení kamenické nemocnice se otřese v základech

Vedení kamenické nemocnice se otřese v základech
Do nemocnice v Kamenici je povolán nový ředitel! Již 22. června se objeví v nejsledovanějším seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 nová postava krizového manažera ing. Viktora Hofmana v podání c  …více»

Do Ulice se vrací oblíbený herec Jan Teplý

Do Ulice se vrací oblíbený herec Jan Teplý
22. 06. 2010 Ulice
Již 22. června 2010, se v nejoblíbenějším denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice vrací postava Ing. Pavla Millera, kterou představuje herec Jan Teplý ml. Lumír Nykl v něm získá velmi silného spojence  …více»

Ulici čekají prázdniny

Ulici čekají prázdniny
21. 06. 2010 Ulice
V námořnickém stylu, na jednom z vltavských parníků, se herci a tvůrci nejoblíbenějšího nekonečného seriálu TV Nova Ulice symbolicky rozloučili s uplynulou 5. sezónou. Po téměř ročním natáčecím  …více»
 

Ordinace vysílá dvoustý díl!

Ordinace vysílá dvoustý díl!
Ordinace v růžové zahradě 2 slaví další významné jubileum. Zítra, 10. června 2010, odvysílá 200. pokračování s názvem První krok. Příběhy kamenických hrdinů si každé úterý a čtvrtek nenechá ujít více  …více»

Přešlapy - Laura

Přešlapy - Laura
2. 06. 2010 Televizní tipy
Klidné mládenecké spolužití Davida a Petra naruší nečekaný příjezd Petrovy maminky. Pravý důvod její návštěvy se ale ukáže až později. Nebojí se ani tak o syna, jako spíš o sebe… David s Karolínou si  …více»

Ulice - Miriam Hejlovou čeká nový začátek!

Ulice - Miriam Hejlovou čeká nový začátek!
28. 05. 2010 Ulice
Už 28. května, učiní Miriam své velké životní rozhodnutí! Diváci denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice se dozvědí, jakým dalším směrem se budou ubírat kroky profesorky Hejlové, kterou v tomto  …více»

Přešlapy - Na tváři lehký smích…

Přešlapy - Na tváři lehký smích…
26. 05. 2010 Televizní tipy
Karolína vykázala manžela z domu a David našel azyl u Petra. Zkoušel to i v hotelu, ale cítil se tam jako neúspěšný smolař, v kamarádově mládeneckém pokojíku je mu líp. Ovšem jen na chvíli. Petr se  …více»

Ulice běžela pro záchranu afrických goril

Ulice běžela pro záchranu afrických goril
25. 05. 2010 Ulice
Herci nejoblíbenějšího denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice si v sobotu 22. května 2010 nasadili gorilí masky a přidali se ke stovkám dobrovolníků, kteří se zúčastnili Běhu pro gorily – první  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !