Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ulice (1895)

10. 12. 2010 | Ulice

Bára těžce nese, že Ondřejova práce znamená otevírat kauzy, kvůli kterým si udělá hodně nepřátel. Má o něj prostě strach. Ondřej si ale snaží dávat pozor, aby zůstal nad věcí. Zato Seidlová se odhodlá se do aféry s přivaděčem teprve pořádně položit a nedá si nižší cíl, než zastavit nebo odložit jeho stavbu.

Všichni žabí sympatizanti ale pijí krev Mastnému a Hložánkovi. Ti tuší, že jim teče do bot, jako nejnebezpečnější z jejich protivníků se jim jeví Ondřej Kraus. Mastný tomu bude chtít za každou cenu udělat přítrž …

Osazenstvo studentského bytu už bude společně jen pár dnů, než se na Vánoce rozprchnou - Tereza do Brna, Thea a Štěpán do Francie. Jen Vojta je jak beran a Tereza zatím marně doufá, že se jí podaří dokopat ho až k usmíření s rodiči a ke společnému Štědrému večeru.

Vojta bude nadále zatvrzele jejím ušlechtilým snahám vzdorovat a veškerou péči věnuje jen tomu, aby se mu nakoupené vánoční stromečky podařilo prodat a posilnit své prázdné konto. Jeho obchodní nadání se projeví v momentě, když přesvědčí zkušenou a na peníze opatrnou Nyklovou, aby mu nechala vydělat… Kalina už odučil nějaký ten pátek a nenechá si namluvit, že celá třída najednou exceluje z fyziky.

Nechá Nanny a Evu, aby příklady z písemky předvedly znovu u tabule. Jejich žalostný výkon ho ujistí, že tady něco nehraje. Jelikož výslech u Kaliny by zvládly jen otrlé povahy, nebude divu, že lapení ptáčkové hned zazpívají. A tak se pan profesor celkem lehce dozví, že jeho testy putovaly do třídy přes Jirku a Mikiho. A rozběsněný Kalina bude trvat na přísných trestech pro viníky…

 

Další díl oblíbeného seriálu uvidíte 10. prosince 2010 od 18:25 hodin.

 

Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte také



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky