Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc – 45. díl

6. 04. 2011 | Tisíc a jedna noc
Když Alimu Kemalovi z Tisíc a jedna noc nečekaně zavolá do práce Cansel a požádá ho o schůzku, nezaváhá ani na okamžik. Burhan si vážně promluví s otřesenou Füsun o finančních spekulacích, při nichž přišla téměř o celý svůj majetek.

Současně se dozví, jak k penězům přišla, a je velmi zklamán. Zeynep a Ayşen už zase pomlouvají Šeherezádu, a tak si Yalçın nenechá ujít jedinečnou příležitost, jak jim zavřít ústa. Onur s Bennu a Melek připravuje pro Šeherezádu překvapení – nezapomenutelnou narozeninovou oslavu, na kterou chtějí pozvat všechny přátele a blízké. Malý Kaan a Mihriban už také připravují dárky.

Tisíc a jedna nocFüsun si uvědomí, jak velkou chybu udělala, když sejí začne stranit celá rodina. Dokonce i laskavá Nadide jí dá naplno pocítit své zklamání. Když Burhan zjistí, že byt, který nechal Ali Kemal přepsat na cansel, jen tak snadno zpátky nedostane, pověří právníka, aby okamžitě nechal přepsat rodinné sídlo na vnuka Kaana.

Zeynep a Ayşen z Tisíc a jedna noc se nemohou vzpamatovat ze šoku, že se Onur a Šeherezáda budou brát. Když přijde řeč na to, zda to nakonec nebude společná svatba s Bennu a Keremem, Zeynep prohlásí, že ještě neřekla poslední slovo. Hodlá Bennu pořádně osladit život a začne s tím hned. U Kerema ale narazí. Onur požádá při romantické večeři Šeherezádu o ruku, tentokrát s nádherným snubním prstenem.

A konečně dostane odpověď v niž doufal. Druhý den čekají Buthana hned dvě nepříjemná překvapení. Vyjde najevo, že ho jeden z dlouholetých zaměstnanců léta okrádal, a vzápětí mu Gani oznámí, že počítačové programy, které ve firmě používají, jsou pirátské kopie. Ani Bennu nečeká příjemný den. Celou noc zapíjela žal, a tak se na důležitou poradu stěží dopotácí. Když pak nedorazí na oslavu Šeherezádiných narozenin, Kerem za ní naštěstí vyrazí.

Může ji však už jen co nejrychleji dopravit do nemocnice. Znamená to i předčasný konec oslavy.

Tisíc a jedna noc uvidíte  6/4 od 17.30 hodin na TV NOVA.

Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky