Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.11. 2019
Dnes má svátek Klement
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Seriál Vyprávěj

Vyprávěj - Vánoce

Vyprávěj  - Vánoce
3. 12. 2010 Seriál Vyprávěj
Přichází období Vánoc, ale atmosféra v rodině Dvořákových příliš poklidná není. Eva znovu nalézá vztah ke Karlově úhlavnímu nepříteli Jardovi Francovi. Imponuje jí, že se chová jako starostlivý otec  …více»

Vyprávěj - Bytové divadlo

Vyprávěj - Bytové divadlo
12. 11. 2010 Seriál Vyprávěj
Eva jede na služební cestu s Ivanem. Napůl ze smutku, protože jim to s Karlem neklape, napůl žertem s Ivanem laškuje. Ten si její jednání špatně vyloží a skončí to trapasem. Karel mezitím prožije  …více»

Vyprávěj - Kotva

Vyprávěj - Kotva
5. 11. 2010 Seriál Vyprávěj
Eva a Karel se hádají čím dál častěji. Zuzka a Tonda si užívají období po svatbě a společné soužití, ale Tonda ne a ne sehnat práci... Práce si ho nakonec najde sama v podobě: Láska k milovaným knihám  …více»

Vyprávěj - Svatba

Vyprávěj - Svatba
29. 10. 2010 Seriál Vyprávěj
Zuzka se těší na krásnou svatbu, ale její radost kazí fakt, že Tonda pozval svoji bývalou přítelkyni a velkou lásku Veroniku. Jana má starosti kolem svatebních příprav a má dojem, že není možné, že  …více»

Vyprávěj - Osvobození

Vyprávěj - Osvobození
22. 10. 2010 Seriál Vyprávěj
Tonda se má konečně vrátit z vězení a Zuzka se těší, že budou konečně všichni spolu jako rodina i s malou Majdou. Renata, které půjčili dočasně garsonku, je ale těhotná. Kam půjde? Vrátí se k rodičům?  …více»
 

Vyprávěj - Neštěstí

Vyprávěj - Neštěstí
15. 10. 2010 Seriál Vyprávěj
Karlovi je třicet let a osud mu nadělí dárek v podobě setkání s Kamilou, která ho neskutečně přitahuje. Odolá jejím svodům a stráví den s rodinou místo pozvání do divadla s krásnou neznámou? Jana má  …více»

Vyprávěj - Porod

Vyprávěj - Porod
8. 10. 2010 Seriál Vyprávěj
Jana si myslí, že Josef zapomněl na oslavu jejich výročí, ten se ji však chystá překvapit na plánovaném výletě na Trosky. Překvapení je čeká, ale ne takové, jaké si zrovna představovali. Zuzka odmítá  …více»

Vyprávěj - Dámská jízda

Vyprávěj - Dámská jízda
1. 10. 2010 Seriál Vyprávěj
Zuzka konečně dostává vytoužený dopis od Tondy z vězení a oba doufají ve zkrácení trestu. Nevěřící babi Běta se rozhodně, že vyrazí s Františkem do kostela, Jana zase, že vyrazí na hory, přestože  …více»

Vyprávěj - Mikulášská nadílka

Vyprávěj - Mikulášská nadílka
24. 09. 2010 Seriál Vyprávěj
Eva a Veronika chystají společného Mikuláše u Dvořákových doma, Karel se chystá s kapelou vystoupit na Mikulášské zábavě Horovy ženy. Mikulášská atmosféra nechává na chvíli zapomenout na starosti se  …více»

Vyprávěj: začíná natáčení nových dílů retro seriálu

Vyprávěj: začíná natáčení nových dílů retro seriálu
3. 04. 2010 Seriál Vyprávěj
První klapka v Jizerských horách spustila ve čtvrtek 1. dubna 2010 natáčení druhé řady oblíbeného a TýTý 2009 oceněného retro seriálu České televize Vyprávěj. Nové díly se budou odehrávat v letech  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !