Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.11. 2019
Dnes má svátek Klement
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Seriál Vyprávěj

Vyprávěj - 8. a 9. díl

Vyprávěj - 8. a 9. díl
4. 11. 2011 Seriál Vyprávěj
Prosinec 1978 – květen 1979. Evu přijede navštívit maminka Mária. Zalíbí se Márii Evin nový životní styl? Karel musí na Akci Zet, protože Honzík zlobí. Kamila se chystá říct Karlovi novinu. Josefovi  …více»

Vyprávěj (7/26)

Vyprávěj (7/26)
21. 10. 2011 Seriál Vyprávěj
V říjnu 1978 se Karel překvapivě rozhodne stáhnout žádost o rozvod. Jarda Evě oznámí, že se budou stěhovat do vily jeho rodičů. Když Honzík zjistí, že se rodiče chtějí rozvést, opije se na chalupě.  …více»

Vyprávěj - Taneční

Vyprávěj - Taneční
14. 10. 2011 Seriál Vyprávěj
V září roku 1978 začne Eva žít s Jardou. Honzík je spokojený, ale Karel to nese nelibě. Nakonec se rozhodne pro rázný krok. Jarda sehnal pro Evu a sebe byt, když ale zjistí, že se mu hodí setrvat  …více»

Vyprávěj - Delegace a Mácháč

Vyprávěj - Delegace a Mácháč
30. 09. 2011 Seriál Vyprávěj
V Prosinci 1977 Eva řeší, jak a jestli má o svém úletu říci Veronice a úzkostlivě se vyhýbá Jardovi. Ten je přesvědčen, že jeho životní láska Eva je na dosah a přizná se manželce, že spal s její  …více»

Vyprávěj - Lampionový průvod

Vyprávěj - Lampionový průvod
23. 09. 2011 Seriál Vyprávěj
V listopadu 1977 se Eva přece jen vrací ke Karlovi. Zdá se, že je manželská krize zažehnána. Karel je rád, že je Eva zpátky, zároveň ale nemůže odolat Kamile. Karel odjíždí na školení, Evě se rozbije  …více»
 

Vyprávěj - Dovolená

Vyprávěj - Dovolená
16. 09. 2011 Seriál Vyprávěj
V srpnu roku 1977 se Eva rozhoduje, jestli s Honzíkem nezůstat natrvalo na Slovensku. Karel se znovu potkává s Kamilou. Skončí spolu v posteli? S Honzíkem cloumá puberta a začíná se zajímat o holky.  …více»

Vyprávěj - Na rozcestí

Vyprávěj - Na rozcestí
9. 09. 2011 Seriál Vyprávěj
Třetí řada seriálu Vyprávěj se odehrává převážně v 80. letech, tedy v období tzv. „popové éry“, kdy frčí ramenní vycpávky, melíry nebo plísňové kalhoty. Ve stejné době se u nás zároveň objevují  …více»

Třetí řada úspěšného seriálu Vyprávěj od 2. září každý pátek

Třetí řada úspěšného seriálu Vyprávěj od 2. září každý pátek
2. 09. 2011 Seriál Vyprávěj
Příběhy, které psal sám život. Sága rodiny Dvořákových dospěla do „osmdesátek“ a bude co sledovat – s kým nezametla doba, s tím zatočil osud. Po velkých změnách 60. let a po stojatých vodách  …více»

Seriál Vyprávěj oceněn Zlatou nymfou na MTF Monte Carlu

Seriál Vyprávěj oceněn Zlatou nymfou na MTF Monte Carlu
22. 06. 2011 Seriál Vyprávěj
Zlatou nymfu v kategorii Dramatický TV seriál získal na Mezinárodním televizním festivalu v monackém Monte Carlu (6. – 10. června 2011) retro seriál České televize Vyprávěj, který pro ČT vyrobila  …více»

Vyprávěj - Šok!

Vyprávěj - Šok!
17. 12. 2010 Seriál Vyprávěj
Karel se dle rad doktora Plzáka na téma manželství drží hesla Zatloukat, zatloukat, zatloukat. Komunikace s Evou je na bodu mrazu, i s Kamilou však přichází první hádka. Veronika přiměje Evu,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !