Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.10. 2019
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Přešlapy - 4. díl Manželství je ta nejkrásnější věc

26. 09. 2010 | Seriál Přešlapy

Johana s Petrem se chtějí vzít v Karlových Varech a pozvali celou partu. Svatba se některým z jejich přátel zdá hodně unáhlená. Také Johaninu otci – bohatému developerovi. Adam má jít Petrovi za svědka, ale pohádají se. Nakonec by stejně svědčit nemohl, odvolá ho mnohem důležitější povinnost.

Karolína má pocit, že se její vztah s Davidem zlepšuje. Jenže pak jí dojde, že David je a vždycky bude ženatý hlavně se svou prací.  Dívejte se na další pokračování seriálu Přešlapy v pondělí
27. září ve 21.20 na Primě.


Johana s Petrem a přáteli už se nemohou dočkat svatby v Karlových Varech. Někomu se sice zdá unáhlená, ale to je nakonec věc snoubenců. Zato Johanin otec, bohatý developer, má jasno. Petr je balík a jde po jeho penězích. A svůj názor taky jasně řekne jak Johaně, která se mu vysměje, tak i Petrovi.

Ten začne váhat. Opravdu je pro Johanu ten pravý? Je správné, aby se kvůli němu rozhádala s otcem? Nehodil by se k ní víc její bývalý přítel Daniel, který je náhodou taky ve Varech? Nebo je to celé jenom zkouška, aby dokázal, že si žabák zaslouží princeznu? 


David umí užívat dne a v Karlových Varech to jde samo. Dokonce začne přemýšlet, že by se sem s Karolínou přestěhovali. Ta se nestačí divit, jak se David překonává, přetrpěl kvůli ní i Labutí jezero. Karolína si najednou nemůže vzpomenout, proč se s ním chtěla rozejít. Ale co Marek? Štěstí že existuje e-mail, tím se dá všechno vyřešit rychle a jednoduše. Jenže Marek si pro odpověď přijede osobně. Co na to David? Když ho Karolína nejvíc potřebuje, odjede do Prahy. A ona si uvědomí, že její manžel vždycky byl a bude ženatý především se svou prací.


Adam neví, jestli by Radka měla na svatbu do Varů jet. Ona ho ale uklidňuje, že je jen těhotná. Adam má v lázeňském městě konečně čas s Petrem si na rovinu promluvit a přesvědčit ho, že možná dělá chybu. Petr se naštve a už ho nechce za svědka. Adam má ale čas promluvit si i s Johanou. Pochopí, že jí asi křivdil. Snaží se napravit, co pokazil, ale nakonec ho zaměstná úplně jiná povinnost.

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Přešlapy - 4. díl Manželství je ta nejkrásnější věc:

Přešlapy - 4. díl Manželství je ta nejkrásnější věc
Přešlapy - 4. díl Manželství je ta nejkrásnější věc
Přešlapy - 4. díl Manželství je ta nejkrásnější věc
Přešlapy - 4. díl Manželství je ta nejkrásnější věc
Přešlapy - 4. díl Manželství je ta nejkrásnější věc
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !