Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.10. 2019
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Comeback

Simona Babčáková - rozhovor s herečkou sitcomu Comeback

Simona Babčáková - rozhovor s herečkou sitcomu Comeback
2. 09. 2011 Comeback
Simona si nejde pro drsné slovo daleko. Je to i váš styl? Já používám sprostá slova jako vykřičníky. Jako důraz, že něco myslím opravdu vážně.  …více»

Dana Batulková - rozhovor s herečkou sitcomu Comeback

Dana Batulková - rozhovor s herečkou sitcomu Comeback
31. 08. 2011 Comeback
Co je Marcelinou nejvýraznější vlastností? Chtěla byste ji mít, nebo ji máte? Její neutuchající touha zavděčit se a pracovat pro blaho druhých, a tudíž bezbřehá kreativita. Ani bych ji nechtěla mít,  …více»

Martin Dejdar - rozhovor s hercem sitcomu Comeback

Martin Dejdar - rozhovor s hercem sitcomu Comeback
28. 08. 2011 Comeback
Změnil se Ozzák od prvního dílu? Jak se vyvinula jeho postava? Ano, samozřejmě se změnil. Myslím, že všechny postavy se změnily. Ozzák se postupně stává reálnou postavou. Diváci berou Františka Ozzáka  …více»

Comeback - Odvažte se odvázat!

Comeback  - Odvažte se odvázat!
23. 08. 2011 Comeback
Další premiérové epizody původního českého sitcomu již od září 2011! Už téměř dvě desetiletí je v bytě Tomáše Pacovského, bývalého zpěváka amatérské skupiny Krakatice, na návštěvě jeho svérázný bratr  …více»

Tomáš Matonoha - rozhovor s hercem sitcomu Comeback

Tomáš Matonoha - rozhovor s hercem sitcomu Comeback
17. 08. 2011 Comeback
Na této roli nic nejhoršího neshledávám, snad kromě zpěvu. Jediné, co můžu říct k natáčení, tak že pro mě bylo dost náročné, protože jsem v záběru vlastně skoro pořád.  …více»
 

Comeback - Scrabble trable

Comeback - Scrabble trable
1. 06. 2011 Comeback
Rolling Stones se u nás chystají koncertovat a Ozzák musí za každou cenu sehnat lístky. Jenomže v předprodeji mu je všechny vyfoukne před nosem překupník. Ozzák je zoufalý. Takhle špatně mu naposled  …více»

Comeback - Mrtvý muž

Comeback - Mrtvý muž
25. 05. 2011 Comeback
Tomi Paci svou kariéru pohřbil už dávno, teď se ale z encyklopedie popu dozvídá, že umřel i fyzicky. Pro média ale má, jak se ukáže, zapomenutý popový zpěvák větší cenu mrtvý než živý – po létech  …více»

Comeback - Bejk

Comeback - Bejk
18. 05. 2011 Comeback
Marek Vašut poprosí Tomáše o pomoc – potřebuje na víkend ohlídat synka. Je mu devět, říká si Bejk a táta jej vychovává jako skutečného tvrďáka. Bohužel Vašut, když vyprávěl Bejkovi o strýci Tomášovi,  …více»

Comeback - Cesta do Vtelna

Comeback - Cesta do Vtelna
11. 05. 2011 Comeback
Konečně se dozvíme něco o příbuzných rodiny Pacovských! A taky o velikonočních rituálech: Iva pere záclony (dvakrát), Ozzák odkudsi přináší podezřele dlouhé proutí na pomlázku, Tomáš mu ho závidí.  …více»

Comeback - Boží frisbee

Comeback - Boží frisbee
4. 05. 2011 Comeback
Celá republika je vzhůru nohama – má přijet papež! Marcelka hbitě objedná Zmožkovy křesťanské songy a knihu Biografie Boha. Tomáš má jiné starosti – chystá se domovní schůze a vypadá to, že tentokrát  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !