Do Slunečné nakoukne JelenDo Slunečné nakoukne Jelen Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.02. 2020
Dnes má svátek Gizela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chirurgové VII (20) - Svatba v bílém

17. 04. 2012 | Chirurgové

Chirurgové VII (20)

Svatba v bílém

Karev definitivně rozjel akci s operacemi afrických dětí. Ostatní rezidenti jsou naštvaní, protože tím výrazně zvyšuje své šance na získání postu šéfrezidenta. April se naučila několik svahilských vět, aby mohla dětem vysvětlit, jaké zákroky jim budou dělat.

Cristina se chce účastnit operací s Teddy, ale ta ji k sobě stále nechce pustit. Hunt navrhne, aby se Teddy omluvila. Cristina má ale pocit, že se není za co omlouvat. Nakonec to udělá. Protože to nemyslí upřímně, Teddy ji zpátky nevezme. Je to k naštvání, protože by se ráda účastnila operace chlapce jménem Kondo, kterému chybí část hrudníku. Jeho srdce je chráněno pouze kůží, která mu navíc prorostla do srdečního svalu.

Seriál ChirurgovéArizona s Callie chystají svatbu. Přijeli rodiče obou snoubenek a Arizonin otec sestavil přesný harmonogram. Když dorazí Mark, dá mu najevo, že s ním nepočítá.

Teddy jde za Huntem a řekne, že by při operaci potřebovala Cristinu a její šikovnost, ale stále ji nechce vzít zpátky z výchovných důvodů. Hledá tedy nějakou výmluvu. Hunt usoudí, že by ji vzít zpátky měla.
Asha má komplikace a začne zvracet krev. Při operaci se ukáže, že má tuberkulózu střev. April si ale rychle ví rady a Hunt ji pochválí.
Avery pracuje s Richardem Webberem na další studii. Zatím provádějí pokusy na myších. Štve ho, že jeho jediným úkolem je čistit klece. Po čase se ale přizpůsobí, a dokonce ho vyvede z míry, když se jedna z testovacích myší zhorší. Udělá rentgeny a CT a zjistí, kde je problém studie a jak ho vyřešit. Na Webbera to zapůsobí.

Alex řekne Meredith, že tím, že vyměnila obálky ve studii, aby pomohla Adele Webberové, ohrozila pověst nemocnice jako výzkumného ústavu. Derek jí později řekne, že chce adoptovat černošskou holčičku, kterou včera s Alexem operovali. Meredith souhlasí a jako první krok k adopci se oficiálně vezmou…

Grey´s Anatomy VII, White Wedding, USA 2010. Hrají: Ellen Pompeová, Sandra Ohová, Justin Chambers, Chandra Wilsonová, James Pickens jr., Sara Ramirezová, Eric Dane, Chyler Leighová, Kevin McKidd, Jessica Capshawová, Kim Raverová, Sarah Drewová, Jesse Williams, Patrick Dempsey a další.

Uvidíte 17. dubna od 20,45 hodin na Prima LOVE.

Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !