Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chirurgové VII (17) - Jedna píseň za druhou

3. 04. 2012 | Chirurgové

Chirurgové VII (18)

Jedna píseň za druhou

Arizona s Callie měly autonehodu. Když se Arizona po nárazu probudí, vidí, že Callie prolétla oknem a leží na kapotě. Zatímco se rychle snaží sehnat pomoc, Callie vidí vedle sebe stát sebe samu.

Když se o nehodě dozví Mark, chce být u operace, i když mu to Richard zakazuje. Akci velí Hunt a prvního bleskového vyšetření se účastní skoro všichni specialisté. Lucy po chvíli zjistí, že dítě je naživu, což Marka a Arizonu alespoň minimálně uklidní. Pak dojde u Callie k zástavě srdce, ale podaří se ji oživit. Protože hrozí vykrvácení, musejí ji lékaři na sále zase zavřít.

Seriál ChirurgovéPokud přežije následujících dvacet čtyři hodin, pokusí se zákroky dokončit. Richard povolá Addison Montgomeryovou. Všichni specialisté se pak snaží najít správný postup. Derek operoval zranění hlavy a není si vůbec jistý, že bude mozek schopen fungovat. Později musejí Callii snížit sedativa a probudit ji, aby zjistili, jestli vnímá a reaguje. Otevře oči, ale ruku Meredith na její pokyn nestiskne. Arizona si uvědomuje, co jí řekl Mark. Ano, on je otcem dítěte, zatímco ona s Callie jen žije.

Přesto se cítí být druhou mámou. Vtom se spustí poplach a Callie musí zase na sál. Cristina přijde s nápadem použít na záchranu jejího zraněného srdce jednu Burkeových metod, které úspěšně používal při různých úrazech. Tato metoda spočívá v tom, že není nutné použít heparin, který může způsobit krvácení. Teddy je proti. Když pak při operaci začne Callie znovu krvácet, Cristina se připomene…

Grey´s Anatomy VII, Song Beneath the Song, USA 2010. Hrají: Ellen Pompeová, Sandra Ohová, Justin Chambers, Chandra Wilsonová, James Pickens jr., Sara Ramirezová, Eric Dane, Chyler Leighová, Kevin McKidd, Jessica Capshawová, Kim Raverová, Sarah Drewová, Jesse Williams, Patrick Dempsey a další.

Uvidíte 3. dubna od 20,45 na Prima LOVE.

Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Diamanty