Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.01. 2020
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů 350. díl

20. 10. 2015 | Cesty domů
350. díl oblíbeného televizního seriálu Cesty domů nese název „Svědek na zabití“ a sledovat jej můžete 20.10. 2015. Macháček si vytopil dům a Rudolf mu nabídl, ať se k němu zatím nastěhuje. Salák Cyrilovi doma vysloveně překáží. Zvlášť když Cyril nabídne Bartovi zapůjčení bytu k erotickým hrátkám s Lenkou, do které je Bart zamilovaný, a Salák se objeví nevhod a Barta vyhodí.

Cyril v 350. dílu seriálu Cesty domů s datem 20.10. 2015 Saláka ponouká, aby se přihlásil do konkurzu na primáře – jde mu ale o to, aby se otec nevracel tak brzo domů. Salák kupodivu na taková slova slyší a oznámí své rozhodnutí i Blance.

Cesty domů 350. dílŠimon chce, aby Vendy v 350. dílu seriálu Cesty domů s datem 20.10. 2015 podepsala rozvodové papíry, ale Vendy to odmítne. Stále věří, že by se mohli ještě vrátit k sobě. Proto také Vendy nepojede do Ameriky, kam se chystala. Tím, že zůstává, trochu zhatí plány Rudolfovi, který chtěl jet s ní.

Andrej v 350. dílu seriálu Cesty domů s datem 20.10. 2015 nutí Mikuláše ke svědecké výpovědi. Tomu se do toho příliš nechce, ale nakonec souhlasí. Má totiž průšvih – když bránil Sváťu před dvěma rozzuřenými muži, ze kterých si Sváťa udělal legraci, zbil je tak, že mu hrozí další stíhání...

O seriálu Cesty domů:


ČR 2015. Režie: Jiří Adamec. Hrají: Alois Švehlík, Markéta Plánková, Jiří Štěpnička, Jana Janěková, Petr Štěpán, Igor Chmela, Andrea Kerestešová, Filip Čapka, Martina Hudečková, Milan Bahul, Martin Pechlát, Radúz Mácha, Petr Konáš, Petra Horváthová, Miroslav Etzler, Josef Carda, Michaela Badinková, Marek Zeman a další.

Sledujte 350. díl seriálu Cesty domů
vysílaný v úterý 20.10. 2015 od 20:15 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů 350. díl:

Cesty domů 350. díl
Cesty domů 350. díl
Cesty domů 350. díl
Cesty domů 350. díl
Cesty domů 350. díl
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !