Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.01. 2018
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pojišťovna štěstí

Pojišťovna štěstí (16)

Pojišťovna štěstí (16)
21. 08. 2011 Pojišťovna štěstí
Dagmar začíná „nový“ život. Loučí se s paní Kekulovou, jíž do budoucna přeje lepšího zaměstnavatele, než byla sama, a stěhuje se do Prahy. Byt jí ve svém domě poskytl dnes už bývalý tchán Karel Kraus,  …více»

Pojišťovna štěstí (15)

Pojišťovna štěstí (15)
20. 08. 2011 Pojišťovna štěstí
Zdá se, že Dagmar bude znovu šťastná. Setkání s dávným Tomášovým přítelem, psychiatrem Vrážem, pro ni skončí nečekaným poznáním, že se znovu může na někoho těšit, možná i někoho milovat. Je ochotná  …více»

Pojišťovna štěstí (14)

Pojišťovna štěstí (14)
14. 08. 2011 Pojišťovna štěstí
Dagmar přichází o všechno, co jejímu životu dávalo řád. Rozvádí se s Tomášem. Děsí ji prázdný dům, vědomí, že její muž je šťastný s jinou a jinde, těžce snáší i chvíle, kdy je u otce Karolína.  …více»

Pojišťovna štěstí (13)

Pojišťovna štěstí (13)
13. 08. 2011 Pojišťovna štěstí
Blíží se nejkrásnější a nejidyličtější svátky v roce, které by i naši hrdinové rádi prožili co nejšťastněji. Ne všichni se však šťastně cítí. Zatímco Karel Kraus bere svůj pobyt v nemocnici kvůli  …více»

Pojišťovna štěstí (12) - Upřímnost

Pojišťovna štěstí (12) - Upřímnost
Po citovém otřesu s Tomášem se Anna rozhodla radikálně změnit život a přijala bratrovu nabídku odstěhovat se na statek. Rozsáhlé stavení chtějí společně přebudovat na hotel a věří, že překrásné okolí  …více»
 

Pojišťovna štěstí (11) - Úder

Pojišťovna štěstí (11) - Úder
Zaměstnanci První rodinné pojišťovny likvidují škody po povodních a setkávají se i s prvními pokusy o podvod. O jeden z největších se pokouší majitel místního kasina. Velká voda mu sice vytopila pouze  …více»

Pojišťovna štěstí (10) - Otevřené nebe

Pojišťovna štěstí (10) - Otevřené nebe
31. 07. 2011 Pojišťovna štěstí
Paní Kekulová se vrací po úspěšné operaci žlučníku zpátky do domácnosti Krausových a je plna dobré vůle zapojit se co nejrychleji do chodu rodiny. Nic se však nesmí přehánět. Její ochota vyprat  …více»

Pojišťovna štěstí (9) - Přihořívá

Pojišťovna štěstí (9) - Přihořívá
30. 07. 2011 Pojišťovna štěstí
Na první pohled panuje u Krausů idylka – rodina se má na přání paní domu sejít u večerního grilování. Jenomže všechno je jinak. Karolína chce jít raději do kina, Tomášovi se honí hlavou setkání s  …více»

Pojišťovna štěstí (8)

Pojišťovna štěstí (8)
24. 07. 2011 Pojišťovna štěstí
Osudy hlavních hrdinů jsou stejně proměnlivé jako jarní bouřky – po chvílích smutku a beznaděje následují okamžiky, kdy se konečně nebe rozjasní…. Ondra se zázračně, a hlavně úspěšně uzdravuje a Anně  …více»

Pojišťovna štěstí (7)

Pojišťovna štěstí (7)
23. 07. 2011 Pojišťovna štěstí
Necelý rok po manželově tragické smrti se Anna Jánská musí vyrovnat s další vážnou životní situací. Ondra chtěl novou spolužačku Karolínu Krausovou zaujmout odvážnou chůzí po zábradlí mostu,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !