Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.10. 2019
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vteřiny před vraždou

« Předchozí   1   2  Následující » 

Vteřiny před vraždou (6) - Krevní pouto

Vteřiny před vraždou (6) - Krevní pouto
V garážích je zavražděn syn policejního prezidenta Patrick Bennat. Svědkem vraždy je patnáctiletý Ben Wöhler. Vyšetřovatelé Leonie Bongartzová a Jan Brenner zjistí, že Patrick před časem zavinil  …více»

Vteřiny před vraždou (5)

Vteřiny před vraždou (5)
K mladíkovi, připoutanému k traverze na střeše a politému benzínem, se blíží muž se zapalovačem... O několik dní dříve řeší Jan Brenner a jeho kolegyně Leo případ muže, připoutaného k volantu auta,  …více»

Vteřiny před vraždou (4)

Vteřiny před vraždou (4)
U řeky, kde jezdí cyklisté, hrají si děti a procházejí se návštěvníci, se náhle rozlehne výstřel. Brennerovi volá Nathalie, manželka jeho kolegy. Brenner s Leo přijíždějí na místo a hovoří se starou  …více»

Vteřiny před vraždou (3)

Vteřiny před vraždou (3)
Na podlaze sklepa leží Leo a čísi ruka jí střepem pomalu rozřezává tvář. Na zemi se šíří velká kaluž krve – ta ale nepatří Leo... Komisaři Frings a Mayerhoferová přijíždějí do luxusní vily,  …více»

Vteřiny před vraždou (2)

Vteřiny před vraždou (2)
Ve sklepní místnosti drží muž ženu a chystá se ji zabít... Komisařka Leonie Bongartzová je přivolána k přepadení banky, které si vyžádalo dva mrtvé: vedoucího pobočky Rolanda Koppa a klientku Reginu  …více»
 

Vteřiny před vraždou (1)

Vteřiny před vraždou (1)
Kde jiné kriminálky končí, Vteřiny před vraždou začínají. Přesně víte, kdy se zločin stane. Až na konci se ale dozvíte, jak k němu dojde a jak to s obětí dopadne... Nový německý kriminální seriál  …více»

Sympatická dvojice vyšetřovatelů v novém krimiseriálu Vteřiny před vraždou

Sympatická dvojice vyšetřovatelů v novém krimiseriálu Vteřiny před vraždou
Televize Prima uvede 22. 6. první díl nového napínavého kriminálního seriálu Vteřiny před vraždou. Každou středu ve 20.00 bude tým německých kriminalistů zápasit s nezdolným zlem v podobě zločinů.  …více»
« Předchozí   1   2  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !