Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ulice - Zlatá Muška

1. 01. 2011 | Ulice

Hana Maciuchová a Rudolf Hrušínský v komedii o honbě za zlatou muškou na motivy seriálu Ulice.

 

V Ulici vrcholí léto a Vlastimil Pešek chystá výzkumnou Avii, aby paní profesorku Hejlovou pozval na romantický prázdninový výlet. Všechno má dokonale naplánované, jenže moderní doba skýtá nejrůznější úskalí a tak je brzy třeba vyměnit pohodlný penzion za nuzné lůžko v Želvě a pozměnit vymyšlenou trasu.

Nečekaná překvapení a rostoucí porozumění obou cestovatelů ale změní zprvu děsuplné dobrodružství v kouzelnou a zajímavou vyjížďku. A tak zatímco Miriam září radostí z poznávání nových míst a lidí, Jarda Hejl se snaží organizačně propojit zahraniční služební cestu do Německa s hlídáním malé Kačenky, s níž na pár dní zůstal doma sám.

Pomocnou ruku mu nabídne kapitán Bařinka s vyleštěnou Škodou 1000 MB, jenž ochotně poslouží jako řidič i Kačenčin opatrovník. Na pracovně-odpočinkovou cestu rádi přiberou i Aleše Rádla, vášnivého rybáře, protože Zlatá muška – tradiční rybářská soutěž – se shodou okolností koná právě poblíž německých hranic! Netrvá dlouho a tři muži a nemluvně vyrážejí na cestu, aby si zarybařili, zrekreovali se a ještě splnili Jardovy pracovní povinnosti.

Všechno zní ideálně, jen si ale představte jednoho důchodce a dva svobodné třicátníky s temperamentní holčičkou. Hodila by se pomoc zkušené matky a pedagožky Miriam, jenže ta má úplně jiné starosti. A co zlatá muška? I na tu dojde…

Uvidíte 1. ledna 2011 od 15:05 hodin.
 

Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Ulice - Zlatá Muška:

Ulice - Zlatá Muška
Ulice - Zlatá Muška
Ulice - Zlatá Muška
Ulice - Zlatá Muška
Ulice - Zlatá Muška
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky