Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ulice odvysílá 2000. díl!

20. 05. 2011 | Ulice
V pátek 20. května 2011 odvysílá televize Nova jubilejní 2000. díl oblíbeného rodinného seriálu Ulice! Jde o jeden z jejích nejúspěšnějších, nejdéle vysílaných projektů.

Neuvěřitelných 2237 natáčecích dní (26 844 hodiny) po dobu šesti let se skrývá za natočením 2000 dílů nejoblíbenějšího seriálu televize Nova Ulice. K tomuto jubilejnímu dílu, který se již tento pátek objeví na obrazovkách, poskytujeme nyní několik zajímavostí, spjatých s natáčením. Denně se průměrně natočí

85 minut materiálu, týdně to činí více než 17 hodin. Od prvního dne Ulice bylo doposud natočeno 172 223 minut hrubého materiálu. Pokud bychom jej celý odvysílali, strávili by diváci u obrazovek nepřetržitě 118 dnů.
V Ulici dosud účinkovalo 180 dlouhodobých a 300 epizodních herců.

Oblíbené postavy v podání Ilony Svobodové, Terezy Brodské a Ondřeje Pavelky mají za sebou více než 500 natáčecích dní, Patricie Solaříková a Jakub Štáfek přes 600 natáčecích dní! K zajímavostem jistě také patří, že se někteří herci sešli před kamerou se svými profesory, například Václav Rašilov s Bořivojem Navrátilem, Jakub Prachař a Anna Fixová s Ondřejem Pavelkou.
Ulice zažila smutné i veselé okamžiky. Smutné, kdy ji opustily herecké osobnosti Václav Mareš a Milena Dvorská.

Radostné zase prožívala se svými herci, když přišli na svět jejich potomci. A koho se konkrétně tyto veselé chvíle týkaly? Petra Vacka, Romana Vojtka, Michaely Badinkové a Jana Teplého, Daniela Browna, Boba Jaškówa, Lenky Vlasákové, Lucie Pernetové a hned dvojnásobně Michaely Maurerové.

Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky