Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ulice (1892)

7. 12. 2010 | Ulice

Tomáš nestrávil noc v Lumírově kanceláři zbytečně. Nový starosta mu dokonce přinese snídani a začte se do posudku. Za přečtení ale požaduje slib, že se žabí spor nedostane do bulváru.

Ovšem Tomáše z pout přijdou vysvobodit Pavel s Ondřejem a vynucené interview se starostovi nebude vůbec líbit. Nakonec to bude Ondřej, kdo bude mírnit oba rozohněné aktivisty.

Také jim vysvětlí, že je nejvyšší čas na rozpoutání veřejné debaty, a sám se do ní rozhodne přispět fejetonem v Nezávislých novinách… Seidl se zdrží na farmakologickém semináři a potom ho ještě zaskočí úplně cizí muž ve vlastním bytě.

V důsledku toho bude vláda v ordinaci na chvíli v rukou přísné sestry Altmanové, a ta si před nezodpovědnými pacienty servítky brát nebude. Obětním beránkem se stane Hrihorij. Trošku podcenil zdravotní pojištění a tím pádem se u Altmanové ocitne na černé listině…

Libušku naprosto pohltí shánění nového auta. Dokonce si kvůli perfektnímu výběru povolala z Francie Borise jako poradce, čímž se zase dotkne Matěje. Do toho s Boriskem cloumá jeho láska k Janě. Zjišťuje, že jeho dosavadním oblečení je prostě nemožné… 

 

Další díl oblíbeného seriálu uvidíte 7. prosince 2010 od 18:25 hodin.

 

Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !