Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.10. 2019
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc

Tisíc a jedna noc 82. díl

Tisíc a jedna noc 82. díl
27. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Bennu nemůže uvěřit svým očím, když se v malém přímořském letovisku setká s dávným přítelem Cemem, který je čerstvě rozvedený, a navíc neskrývá okouzlení její něžnou krásou. Zato Kerem  …více»

Tisíc a jedna noc 81. díl

Tisíc a jedna noc 81. díl
26. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Füsun se už ani nesnaží skrývat frustraci z toho, že se jí Kaan straní a evidentně ji nemá rád, a své podráždění si vybije na služkách. Naštěstí vejde do kuchyně Nadide a obě nešťastnice zachrání.  …více»

Tisíc a jedna noc 80. díl

Tisíc a jedna noc 80. díl
25. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Kerem brázdí noční istanbulské ulice a na plné obrátky vytáčí motor i svůj mozek. Ráno přivítá Onur v práci Šeherezádu křupavým pečivem, jenže je trápí starosti o Mihriban, a poté Šeherezádiny  …více»

Tisíc a jedna noc 79. díl

Tisíc a jedna noc 79. díl
24. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Yaman se nechce Cansel vzdát, a tak se v plánovaný svatební den objeví u jejích dveří v obleku, připraven vyrazit na svatební obřad. Nešťastná Cansel mu ale neotevře. Gani se sblíží s dívkou,  …více»

Tisíc a jedna noc 78. díl

Tisíc a jedna noc 78. díl
23. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Šeherezádu vyděsí Keremův slib, že za každou cenu odhalí ženu, která strávila s Onurem noc pro peníze. Panikaří, protože je přesvědčená, že všechna tajemství jsdou dříve či později odhalena. Onur ji  …více»
 

Tisíc a jedna noc 77. díl

Tisíc a jedna noc 77. díl
20. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Šeherezádu zaskočí v ateliéru nečekaná návštěva. Z bývalé švagrové Füsun přímo sálá energie, vezme to ale za špatný konec. Působí, jako by se chtěla se svým novým podnikáním nastěhovat  …více»

Tisíc a jedna noc 76. díl

Tisíc a jedna noc 76. díl
19. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
I když je Onur silný chlap a jen tak něco ho nevyděsí, střelba na něj a Yasemin ho úplně vykolejila. Naštěstí sej im nic nestalo, nicméně ho trápí výčitky svědomí, protože si myslí, že je to jeho  …více»

Tisíc a jedna noc 75. díl

Tisíc a jedna noc 75. díl
18. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Kdo by si pomyslel, že si Onur a jeho matka Peride budou jednoho dne tak blízcí? Matka ho dokonce vyzve, aby za každou cenu znovu získal Šeherezádino srdce. Burhan navštíví Šeherezádu v ateliéru  …více»

Tisíc a jedna noc 74. díl

Tisíc a jedna noc 74. díl
17. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
V dalekém New Yorku se Keremovu bratru Burakovi nečekaně změní život, když kdosi brutálně zavraždí manžela jeho milenky. Mezitím se Onur v dalekém Istanbulu marně snaží znovu získat Šeherezádu  …více»

Tisíc a jedna noc 73. díl

Tisíc a jedna noc 73. díl
16. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Kerem si naštěstí uvědomí vážnost situace a přestane do Onura rýpat. Teď je nejdůležitější najít Mihriban a posadit její únosce za mříže. Když Šeherezáda přijde domů, při pohledu na kytici od Onura  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky