Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc

Tisíc a jedna noc 92. díl

Tisíc a jedna noc 92. díl
10. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Onur a Šeherezáda hledají pro sebe nový dům, když zazvoní kurýr s kyticí pro Onura, k níž je přiložena Yaseminina vizitka s omluvou a horoucím vyznáním. Rozzlobená Šeherezáda, zmítaná žárlivostí,  …více»

Tisíc a jedna noc 91. díl

Tisíc a jedna noc 91. díl
9. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Poté co Nadide vystoupí z nevěstina taxíku, hbitě nasedne do jiného a požádá řidiče, aby Füsun sledoval. Po zjištění, s kým se stýká, zavolá Ali Kemalovi, ten však nemá čas, protože právě zahlédl  …více»

Tisíc a jedna noc 90. díl

Tisíc a jedna noc 90. díl
8. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Všechny pořádně překvapí, když Kerem požádá Bennu o ruku, navíc že se formální svatba má konat ihned. Za svědky jim jdou Peride a Mert. Yaman a jeho rodina se velmi bojí o život milované Cansel, která  …více»

Tisíc a jedna noc 89. díl

Tisíc a jedna noc 89. díl
7. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Zatímco Onur střeží Šeherezádin spánek, Kerem s kyticí v ruce nesměle zaklepe o patro výš. Není si jistý, zda mu Bennu vůbec otevře. Füsun má velmi špatnou náladu. Nejen že se jí nepodařilo setřást  …více»

Tisíc a jedna noc 88. díl

Tisíc a jedna noc 88. díl
6. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Onur a Kerem nevěřícně naslouchají chladným hrozbám odporného Erdala Karayolcuho, jehož muži unesli Šeherezádu. Onur spěchá na schůzku a křikne na přítele, aby dostal do bezpečí Bennu, Mihriban a  …více»
 

Tisíc a jedna noc 87. díl

Tisíc a jedna noc 87. díl
3. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Füsun je jako na trní, když jí Ali Kemal oznámí, že odvede Buket na hodinu kreslení sám, protože si chce promluvit s profesorem Selimem. Když Onur uloží Kawana do postýlky, dojatě řekne Šeherezádě,  …více»

Tisíc a jedna noc 86. díl

Tisíc a jedna noc 86. díl
2. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Od nehody Melek a Buraka už uplynuly dva týdny. Mrelek už je sice doma, ale stále musí odpočívat. Ještě že tu je Cem, jenž o ni v sestřině nepřítomnosti pečuje jako starší bratr. Dubajský projekt  …více»

Tisíc a jedna noc 85. díl

Tisíc a jedna noc 85. díl
1. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Füsun přepadnou obrovské výčitky svědomí, a tak od Selima uteče s pláčem. Šeherezáda znovu pořádně vyčiní Ganimu, protože už zase nedodržel, co slíbil. Když si pak vyjde s Onurem na večeři, dozví se,  …více»

Tisíc a jedna noc 84. díl

Tisíc a jedna noc 84. díl
31. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Keremovo ego utrpí pořádnou ránu, žárlivost a smutek mu dokonce vehnaly do očí slzy. Na státním pozemku, který chtěl před časem Burhan koupit, dojde k násilnému vysídlení chudých obyvatel a jejich  …více»

Tisíc a jedna noc 83. díl

Tisíc a jedna noc 83. díl
30. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Aby Peride nebyla sama, pošle k ní Onur na pár dní svou věrnou domácí Fidrevs. A tak si seám ohřívá večeři. Zavolá Šeherezádě, která ještě pracuje, protože podvodníka Ganiho vyhodila, a v tu chvíli  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !