Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.01. 2018
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc

Tisíc a jedna noc 92. díl

Tisíc a jedna noc 92. díl
10. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Onur a Šeherezáda hledají pro sebe nový dům, když zazvoní kurýr s kyticí pro Onura, k níž je přiložena Yaseminina vizitka s omluvou a horoucím vyznáním. Rozzlobená Šeherezáda, zmítaná žárlivostí,  …více»

Tisíc a jedna noc 91. díl

Tisíc a jedna noc 91. díl
9. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Poté co Nadide vystoupí z nevěstina taxíku, hbitě nasedne do jiného a požádá řidiče, aby Füsun sledoval. Po zjištění, s kým se stýká, zavolá Ali Kemalovi, ten však nemá čas, protože právě zahlédl  …více»

Tisíc a jedna noc 90. díl

Tisíc a jedna noc 90. díl
8. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Všechny pořádně překvapí, když Kerem požádá Bennu o ruku, navíc že se formální svatba má konat ihned. Za svědky jim jdou Peride a Mert. Yaman a jeho rodina se velmi bojí o život milované Cansel, která  …více»

Tisíc a jedna noc 89. díl

Tisíc a jedna noc 89. díl
7. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Zatímco Onur střeží Šeherezádin spánek, Kerem s kyticí v ruce nesměle zaklepe o patro výš. Není si jistý, zda mu Bennu vůbec otevře. Füsun má velmi špatnou náladu. Nejen že se jí nepodařilo setřást  …více»

Tisíc a jedna noc 88. díl

Tisíc a jedna noc 88. díl
6. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Onur a Kerem nevěřícně naslouchají chladným hrozbám odporného Erdala Karayolcuho, jehož muži unesli Šeherezádu. Onur spěchá na schůzku a křikne na přítele, aby dostal do bezpečí Bennu, Mihriban a  …více»
 

Tisíc a jedna noc 87. díl

Tisíc a jedna noc 87. díl
3. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Füsun je jako na trní, když jí Ali Kemal oznámí, že odvede Buket na hodinu kreslení sám, protože si chce promluvit s profesorem Selimem. Když Onur uloží Kawana do postýlky, dojatě řekne Šeherezádě,  …více»

Tisíc a jedna noc 86. díl

Tisíc a jedna noc 86. díl
2. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Od nehody Melek a Buraka už uplynuly dva týdny. Mrelek už je sice doma, ale stále musí odpočívat. Ještě že tu je Cem, jenž o ni v sestřině nepřítomnosti pečuje jako starší bratr. Dubajský projekt  …více»

Tisíc a jedna noc 85. díl

Tisíc a jedna noc 85. díl
1. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Füsun přepadnou obrovské výčitky svědomí, a tak od Selima uteče s pláčem. Šeherezáda znovu pořádně vyčiní Ganimu, protože už zase nedodržel, co slíbil. Když si pak vyjde s Onurem na večeři, dozví se,  …více»

Tisíc a jedna noc 84. díl

Tisíc a jedna noc 84. díl
31. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Keremovo ego utrpí pořádnou ránu, žárlivost a smutek mu dokonce vehnaly do očí slzy. Na státním pozemku, který chtěl před časem Burhan koupit, dojde k násilnému vysídlení chudých obyvatel a jejich  …více»

Tisíc a jedna noc 83. díl

Tisíc a jedna noc 83. díl
30. 05. 2011 Tisíc a jedna noc
Aby Peride nebyla sama, pošle k ní Onur na pár dní svou věrnou domácí Fidrevs. A tak si seám ohřívá večeři. Zavolá Šeherezádě, která ještě pracuje, protože podvodníka Ganiho vyhodila, a v tu chvíli  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !