Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.10. 2019
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc

Tisíc a jedna noc 103.-104. díl

Tisíc a jedna noc 103.-104. díl
27. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Při sázení stromků se Onru dozví od Kaana o jeho nedávném onemocnění a kontrolních testech, o jeho malé nemocné přítelkyni i o Šeherezádině kolapsu v cukrárně. Burhanův stav je po operaci  …více»

Tisíc a jedna noc 102. díl

Tisíc a jedna noc 102. díl
24. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Zatímco se Nadide zoufale snaží Burhana probrat, Ali Kemal volá záchranku. Jen Ahu si nenechá zkazit večer. Šeherezáda a Onur mají konečně dost času vážně si promluvit. Poté co si vše vyříkají,  …více»

Tisíc a jedna noc 101. díl

Tisíc a jedna noc 101. díl
23. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Krátce po Onurově příchodu do nemocničního pokoje se Šeherezáda rozloučí. Rozzlobený Onur si chce okamžitě promluvit s Yasemin, přeruší je však hysterický záchvat Peride, vykřikující, že chce domů.  …více»

Tisíc a jedna noc 99. díl

Tisíc a jedna noc 99. díl
21. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Šeherezádě se velmi uleví, když se dozví, že jsou výsledky Kaanových kontrolních vyšetření negativní. Yaman je rozhodnut nevzdat se malého Umuta, A tak sbalí dítě a odejde s ním neznámo kam.  …více»

Tisíc a jedna noc 98. díl

Tisíc a jedna noc 98. díl
20. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Rozchod Šeherezády s Onurem nakonec neproběhne tak hladce, jak se zdálo. Onur se snaží zapomenout v práci, ale nemůže se na nic soustředit. Stejně se pokouší léčit smutek i Bennu, které se od chvíle,  …více»
 

Tisíc a jedna noc 97. díl

Tisíc a jedna noc 97. díl
17. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Merta trápí výčitky svědomí kvůli nepříjemnostem, které neúmyslně způsobil Onurovi. Ten nezůstane dlouho sám, protože se vedle něho náhle zjeví Yasemin a snaží se uprosit ho, aby jí odpustil. Buket a  …více»

Tisíc a jedna noc 96. díl

Tisíc a jedna noc 96. díl
16. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Po zjištění, že Seval není jeho matka, ztratí Kerem nad sebou kontrolu. Seval nevydrží jeho nátlak a zhroutí se. Ujme sej í Peride, Onur se zase snaží zchladit svého nejlepšího přítele. Nejvíc se  …více»

Tisíc a jedna noc 95. díl

Tisíc a jedna noc 95. díl
15. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Když Sevala požádá Buraka, aby se podrobil sérii vyšetření, ten rázně odmítne. Ali Kemal se dohodne se svým právníkem na podrobnostech rozvodu s Füsun – chce, aby odešla jen s nejmladší dcerkou  …více»

Tisíc a jedna noc 94. díl

Tisíc a jedna noc 94. díl
14. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Onur rázně odmítne Yaseminu snahu o sblížení a chvatně odejde. Cestou domů se znovu pokusí zavolat Šeherezádě, ta však vytrvale trucuje. Podobný názor jako on, že Šeherezáda přehání, má i její  …více»

Tisíc a jedna noc 93. díl

Tisíc a jedna noc 93. díl
13. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Večer už hodně pokročil, když se konečně Onur dočkal návratu své matky Peride. Její podivná slova a ještě podivnější výraz se mu ani trochu nelíbí. Něco není v pořádku. Ale co? Ganimu se nevyplatí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !