Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc

Tisíc a jedna noc 103.-104. díl

Tisíc a jedna noc 103.-104. díl
27. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Při sázení stromků se Onru dozví od Kaana o jeho nedávném onemocnění a kontrolních testech, o jeho malé nemocné přítelkyni i o Šeherezádině kolapsu v cukrárně. Burhanův stav je po operaci  …více»

Tisíc a jedna noc 102. díl

Tisíc a jedna noc 102. díl
24. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Zatímco se Nadide zoufale snaží Burhana probrat, Ali Kemal volá záchranku. Jen Ahu si nenechá zkazit večer. Šeherezáda a Onur mají konečně dost času vážně si promluvit. Poté co si vše vyříkají,  …více»

Tisíc a jedna noc 101. díl

Tisíc a jedna noc 101. díl
23. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Krátce po Onurově příchodu do nemocničního pokoje se Šeherezáda rozloučí. Rozzlobený Onur si chce okamžitě promluvit s Yasemin, přeruší je však hysterický záchvat Peride, vykřikující, že chce domů.  …více»

Tisíc a jedna noc 99. díl

Tisíc a jedna noc 99. díl
21. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Šeherezádě se velmi uleví, když se dozví, že jsou výsledky Kaanových kontrolních vyšetření negativní. Yaman je rozhodnut nevzdat se malého Umuta, A tak sbalí dítě a odejde s ním neznámo kam.  …více»

Tisíc a jedna noc 98. díl

Tisíc a jedna noc 98. díl
20. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Rozchod Šeherezády s Onurem nakonec neproběhne tak hladce, jak se zdálo. Onur se snaží zapomenout v práci, ale nemůže se na nic soustředit. Stejně se pokouší léčit smutek i Bennu, které se od chvíle,  …více»
 

Tisíc a jedna noc 97. díl

Tisíc a jedna noc 97. díl
17. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Merta trápí výčitky svědomí kvůli nepříjemnostem, které neúmyslně způsobil Onurovi. Ten nezůstane dlouho sám, protože se vedle něho náhle zjeví Yasemin a snaží se uprosit ho, aby jí odpustil. Buket a  …více»

Tisíc a jedna noc 96. díl

Tisíc a jedna noc 96. díl
16. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Po zjištění, že Seval není jeho matka, ztratí Kerem nad sebou kontrolu. Seval nevydrží jeho nátlak a zhroutí se. Ujme sej í Peride, Onur se zase snaží zchladit svého nejlepšího přítele. Nejvíc se  …více»

Tisíc a jedna noc 95. díl

Tisíc a jedna noc 95. díl
15. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Když Sevala požádá Buraka, aby se podrobil sérii vyšetření, ten rázně odmítne. Ali Kemal se dohodne se svým právníkem na podrobnostech rozvodu s Füsun – chce, aby odešla jen s nejmladší dcerkou  …více»

Tisíc a jedna noc 94. díl

Tisíc a jedna noc 94. díl
14. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Onur rázně odmítne Yaseminu snahu o sblížení a chvatně odejde. Cestou domů se znovu pokusí zavolat Šeherezádě, ta však vytrvale trucuje. Podobný názor jako on, že Šeherezáda přehání, má i její  …více»

Tisíc a jedna noc 93. díl

Tisíc a jedna noc 93. díl
13. 06. 2011 Tisíc a jedna noc
Večer už hodně pokročil, když se konečně Onur dočkal návratu své matky Peride. Její podivná slova a ještě podivnější výraz se mu ani trochu nelíbí. Něco není v pořádku. Ale co? Ganimu se nevyplatí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky