Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 98. díl

20. 06. 2011 | Tisíc a jedna noc

98

Rozchod Šeherezády s Onurem nakonec neproběhne tak hladce, jak se zdálo. Onur se snaží zapomenout v práci, ale nemůže se na nic soustředit. Stejně se pokouší léčit smutek i Bennu, které se od chvíle, kdy se Kerem dozvěděl o svém původu, vůbec nedaří najít k němu cestu.

Oba se potřebují vypovídat, a tak si nakonec vylijí srdce v kanceláři u kávy. Burhan je skálopevně přesvědčen, pře Gani zmizel, protože okradl Šeherezádu, jejíž peníze si teď někde užívá, Nadide si je ale jistá, že se mu něco strašného stalo. Šeherezáda se vyděsí, když jí zavolá Mihriban, aby přišla co nejrychleji domů, že Kaanovi velmi stoupla teplota.

Arza a Ahu se neustále hádají, protože se sice nesnesou, nicméně se ani jedna nemíní vrátit domů. Onur potká v Mertově baru Yasemin, rázně ji však uzemní. Ahu dělá okatě vše pro to, aby si získala náklonnost Ali Kemala. Druhý den vezme Šeherezáda pro jistotu synka na kontrolu a v nemocničním bufetu se seznámí s ustaraným otcem a jeho malou dcerkou, která stejně jako dřív Kaan trpí leukémií.

Nadide a Burhan si přivezou z nemocnice Ganiho. Vzápětí je čeká překvapivé loučení s Arzou, která dostala zajímavou pracovní nabídku ve svém rodišti. Yaman musí uznat, že má jeho šéf Onur pravdu a že mu žádný soud na světě malého Umuta nesvěří do péče, když o něj stojí jeho pokrevní otec, a tak souhlasí se schůzkou s Burhanem, kterou Onur vzápětí domluví. Hodně společného mají nejenKaan a nemocná holčička, ale rovněž jejich rodiče – mimo jiné oba ztratili partnery při dopravní nehodě. Seval si uvědomí, jak povrchní a bezcitný je její vlastní syn Burak.

Další díl telenovely Tisíc a jedna noc uvidíte xx od 17,30 hodin na Nově.
Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !