Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 87. díl

3. 06. 2011 | Tisíc a jedna noc

87

Füsun je jako na trní, když jí Ali Kemal oznámí, že odvede Buket na hodinu kreslení sám, protože si chce promluvit s profesorem Selimem. Když Onur uloží Kawana do postýlky, dojatě řekne Šeherezádě, že už nikdy nechce spát bez ní.

Erdal je vzteky bez sebe, když z výpisu telefonátů finančšního ředitele zjistí, že byl po celou dobu ve stálém kontaktu s bývalými zaměstnavateli z firmy Binyapi. Navíc mu chybějí některé dokumenty, díky nimž Onur a Kerem zjistí, že po celé roky okrádal stát o obrovské peníze. Když už Melek konečně nepotřebuje celodenní péči, vypraví se Bennu na schůzku s Cemem.

U brány však narazí na Kerema, který ji nechce pustit dál. Přišel totiž, aby jí znovu vyznal lásku. Vzápětí Bennu odmítne Cemovo pozvání s tím, že chce ještě nějaký čas zůstat v Istanbulu. V Cemovi pomalu narůstá smutek a hněv. Füsun neví, co má dělat – Selim je totiž do ní evidentně zamilovaný až po uši. Druhý den za ním zajde, jak slíbila, a padnou si v slzách do náručí.

Onur a Kerem mají důležitou poradu, a tak Šeherezáda vyrazí na nákup karnevalového kostýmu pro Kaana s Mihriban. Cestou do parkoviště je zamyšlená, a tak si neuvědomí, že ji někdo sleduje. Právě když chce nastoupit, vyskočí ze sousední dodávky dva muži, navléknou jí přes hlavu pytel, vtáhnou ji dovnitř a vyřítí se z garáží.

U Šeherezádina otevřeného vozu zůstane jen mobil, který jí při útoku vypadl. Kerem a Onur právě mluví o tom, zda se Bennu vrátí do firmy, když Onurovi zavolá kdosi neznámý. Brzy pozná Keremova nepřítele Erdala Karayolcu. Nabídne mu, že vrátí, co mu patří, výměnou za něco, co zase patří jemu. Pak sundá Šeherezádě pásku z úst a zděšení přátelé uslyší její zoufalé volání o pomoc.

Další díl telenovely Tisíc a jedna noc uvidíte 3. června od 17,30 hodin.Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !