Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 74. díl

17. 05. 2011 | Tisíc a jedna noc

74

V dalekém New Yorku se Keremovu bratru Burakovi nečekaně změní život, když kdosi brutálně zavraždí manžela jeho milenky. Mezitím se Onur v dalekém Istanbulu marně snaží znovu získat Šeherezádu a úpěnlivě ji žádá o odpuštění. Druhý den Kaan trvá na tom, že si vezme s sebou do školky robota, kterého dostal od Onura k narozeninám.

Mihriban stále ještě není ve své kůži, nemůže spát a bojí se vyjít z bytu, a tak Bennu nabídne Šeherezádě pomoc. Nadide a Burhan mají radost, že Ali Kemal a Füsun vyrazili na víkend ve dvou. Yaman požádá Onura o mimořádné volno, protože chce s Cansel koupit snubní prstýnky. Yasemin informuje Onura o stavu plánovaného odkoupení Keremova podílu ve firmě. Vzápětí se Onur dozví, že pozemky, které byly nabízeny Šeherezádinu tchánovi za velké peníze, patří ve skutečnosti státu a lze je získat velmi lacino.

Má to ale háček – zájemců je hodně. Šeherezáda požádá bývalého spolužáka, aby převzal její při výstavbě univerzitního komplexu místo hlavní architektky, protože by musela být v neustálém kontaktu s Onurem. Bennu se konečně dozví od Mihriban, c oji trápí. Cítí se zaskočená tak velkou bolestí.

Vysvobodí ji telefonát od Kerema, který je obě pozve na večeři. Seval nevěří svým očím, když se objeví ve dveřích její mladší syn Burak, a ještě větší šok utrpí, když se dozví, že se vrátil domů nastálo. Yaman a Cansel si koupí snubní prstýnky. Společná večeře Bennu, Kerema, Buraka a Seval dopadne katastrofálně. Šeherezáda má strach o Mihriban, která se stále víc straní okolního světa. Gani je nepříjemně překvapen, když zjistí, že mladší z Burhanových služek zná jeho tajemství.

Füsun uvažuje, že by si našla práci, možná dokonce v Šeherezádině ateliéru. Když Kaan namaluje obrázek, na němž je kompletní rodina – tedy on, jeho matka, Onur a kůň Šach Šahriár, dojaté Šeherezádě vyhrknou slzy.


Další díl seriálu Tisíc a jedna noc uvidíte 17/5 od 17,30 hod na Nově.


Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !