Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 60. - 62. díl

27. 04. 2011 | Tisíc a jedna noc

60.

Peride navštíví Šeherezádu, přišla orodovat za svého syna. Když se Melek Tisíc a jedna noc vrátí domů, záchranáři právě vynášejí Bennu v bezvědomí do sanitky. Füsun je po propuštění z nemocnice sice ještě velmi slabá, ale šťastná, že může být konečně se svou rodinou. Bennu se probere, naštěstí neutrpěla vážná zranění. Je však velmi nešťastná a rozrušená a Melek ji nedokáže uklidnit. Když za ní přijde Kerem, zklamaná Bennu Tisíc a jedna noc odmítá na něj byť jen pohlédnout. Kerem jí vyzná lásku a požádá o odpuštění. Vzápětí se u její postele sejdou Šeherezáda, Kerem, Onur a Yasemin a je to pořádně pochmurné setkání. Po čase čeká Bennu pořádné překvapení. Její byt úplně zničil požár, a tak jí Kerem s Mertem koupili a zrenovovali jiný v Šeherezádině domě. Nadide s Burhanem navštíví Šeherezádu a prozradí jí, že Burhan chce založit architektonickou kancelář, kterou by vedla. Mert chce vyčinit Keremovi za to, jak hanebně si zahrává s city Bennu, jenže on se chová v duchu známého jedním uchem tam, druhým ven...

Uvidíte 27/4 od 17.30 hodin na Nově.


61.

Onur se konečně vrátí do práce a Kerem mu vzápětí arogantně oznámí, že spolu budou napříště komunikovat pouze na pracovní úrovni. Cansel v obchodě okradou, dokonce ji ohrožují nožem. Od Aliho Kemala se však pomoci nedočká. Onur nedokáže nemyslet na Šeherezádu, které se po něm velmi stýská, i když by to ani za nic nepřiznala. Ali Kremal využije první příležitosti navštívit Cansel, která ho však vyhodí. Šeherezádě se zdá, že spí tak tvrdě, až ji Kaan nedokáže probudit a celý vystrašený zavolá na pomoc Onura. Když se však probudí, spatří u postele místo milovaného muže synka, kterému se zdál zlý sen a chce s ní spát v posteli. Druhý den se Zeynep Tisíc a jedna noc do krve pohádá nejen s Ayşen, ale i s kamarádkou novinářkou, a vzápětí ji dorazí, když ji Jale a Erdal definitivně potopí. Burhan ukáže Šeherezádě prostory, v nichž bude sídlit jeho nová architektonická firma. Onur je stále smutný, a tak vyhledá Bennu a pokusí se z ní vymámit alespoň pár slov o milované ženě. Burhan navštíví Cansel a nabídne jí jako matce svého vnoučete pomoc. Hrdá žena ho však odmítne. Zeynep se zlobí, že se k ní všichni otočili zády, a navzdory zákazu vstupu nakráčí hrdě přímo do Onurovy kanceláře a odevzdá mu materiály, jež mohou očistit jeho jméno a dokázat jeho nevinu!

Uvidíte 28/4 od 17.30 hodin na Nově.

62.

Onur si přehraje cédéčko, které mu přinesla Zeynep, to, co uvidí, by však rozhodně nečekal. Füsun se zotavuje, takže v rodině konečně zase zavládne harmonie, kterou si vychutnávají i Šeherezáda s Kaanem. Jen Ali Kemal je jakoby duchem nepřítomen, nedokáže nemyslet na Cansel, která mu však nebere telefon. Naopak Šeherezáda je velmi šťastná, protože vyhrála konkurz na stavbu univerzitního komplexu. Radost má i Gani, který se stal Šeherezádinou pravou rukou, což zaskočí jeho sestru. Onur Tisíc a jedna noc navštíví jistého Ragipa a odevzdá mu cédéčko od Zeynep se slovy, že by možná rád něco udělal pro svou budoucnost. Nadide znepokojeně sleduje, jak se Füsun pomalu vrací ke svému starému uštěpačnému já. Onura táhne srdce k Šeherezádě a Kaanovi, a tak přestože už je noc, sedne do auta a zastaví až před jejich domem. K tomu, aby šel nahoru, však nesebere odvahu. Druhý den zajde Ragip za Erdalem a patřičně mu „domluví“. Melek a Zafer už bez sebe nedokážou být, a tak naplánují výlet ve dvou. Kerem Tisíc a jedna noc rozehraje se Šeherezádou pořádně špinavou hru na rodinu, k níž zneužije malého Kaana, což se ani trochu nelíbí jeho matce Seval. Zjištění, že kamsi vyrazila s jeho bývalým nejlepším přítelem, zasáhne Onurovo srdce jako nabroušená dýka, takže jí, zmítán žárlivostí, nenechá ani vzkaz.Uvidíte 29/4 od 17.30 hodin na Nově.
Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky