Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 58. - 59. díl

25. 04. 2011 | Tisíc a jedna noc

58


Šokující reportáž Tisíc a jedna noc napáchá nenapravitelné škody. Šeherezáda Onurovi nevěří, emocionální šok utrpí i jeho matka Peride. Kerem zase ze šoku úplně vystřízlivěl. Důvod k oslavě mají nepřátelé firmy Binyapi, Onura a Šeherezády – zákeřná Zeynep s kamarádkou novinářkou Ayşen, a pak především bývalá zaměstnankyně Jal se svým milencem, podnikatelem Erdalem Karayolcu, kteří se o skandál postarali. Kerem se snaží být Šeherezádě oporou, útěcha by přišla vhod i Onurovi, k němuž se ale všichni otočili zády.

Věrně po boku mu zůstala jediná věrná Firdevs. Nadide a Burhan čekají v nemocnici na výsledky vyšetření Füsun, Gani Tisíc a jedna noc nemůže vydržet v klidu, a tak se nabídne, že vyhledá Aliho Kemala. Cansel se nedokáže zbavit pocitu, že její štěstí skončilo a Ali Kemal ji kvůli nemocné manželce opustí.

Šeherezáda s Mihriban, Kaanem a Bennu odjede k moři, aby přišla na jiné myšlenky. Melek dokáže odhalit propletenec, stojící za Onurovou veřejnou potupou, a poví o tom Zaferovi. Když se ji však pokusí přemluvit ke společné večeři, nebo ještě lépe zítřejší snídani, uteče před zakázanou láskou.


Uvidíte 25/4 od 17.30 hodin na Nově.

59

Füsun je zlomená a obviňuje ze své nemoci Aliho Kemala. Burhan si konečně najde čas na nepříjemný rozhovor s Ganim o podvádění zákazníků. Zafer a Onur probírají různé strategie, jak očistit Onurovo jméno a potrestat viníky. Ali Kemal se rozhodne opustit Cansel a postarat se o svou rodinu. Šeherezáda ještě stále nezvedá Onurovi telefon, hněv, zklamání a bolest ji úplně otupily.

Tři dny po skandálu se Onur a Kerem Tisíc a jedna noc poprvé setkají tváří v tvář a rozhodně to nepřipomíná setkání nejlepších přátel. Když se Füsun probere z narkózy, spatří u svého lůžka manžela a Šeherezádu. Mert už se nedokáže dívat na to, jak se Kerem změnil a otevřeně nadbíhá Šeherezádě, a tak ho požádá, aby alespoň přestal podvádět Bennu.

Zeynep ošklivě narazí, vzápětí se totiž ukáže, že vsadila na špatného koně a Erdal ji jen zneužil. Nešťastný Onur Tisíc a jedna noc se rozhodne nejít do práce, a tak ho zastihne kurýr s obrazem, který mu Šeherezáda vrací. Nelení a vydá se k ní. Bennu se Keremem se rozejdou, Bennu znovu sáhne po lahvi a usne v bytě, plném hořících svíček.Uvidíte 26/4 od 17.30 hodin na Nově.
Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !