Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 48. - 49. díl

11. 04. 2011 | Tisíc a jedna noc

48

I když se Yasemin a Onur snaží zmírnit napětí, Šeherezáda se stále cítí nepříjemně. Naštěstí se u nich staví Kerem. Když Cansel zjistí, že je s Ali Kemalem těhotná, má pocit, že se zblázní. Vůbec netuší, co dělat... Kdyby se o tom dozvěděla její sokyně Füsun, kdoví jak by to dopadlo. Onur se všedmožně snaží udobřit si Šeherezádu, i když to vypadá, že se trápí mnohem víc než Šeherezáda. Zafer v Tisíc a jedna noc se rozhodne zůstat na oslavě 35. narozenin založení firmy Binyapi až do konce, jen aby mohl odvézt Melek domů.

Druhý den Nadide opatrně sdělí Burhanovi že se Šeherezáda rozhodla provdat za Onura, protože se obává jeho reakce. Seval se velmi zlobí na Kerema, protože jo zjevně netrápí tolik jako ji, že už několik dní nemají žádné zprávy o jeho bratru Burakovi. Když objednaný tlumočník z ruštiny nedorazí, požádá Šeherezáda narychlo o pomoc Mihriban a ukáže se, že to byl skvělý nápad.

Osud zřejmě Zeynep přece jen dopřeje vytouženou pomstu – kamarádka novinářka přinesla v Tisíc a jedna noc fotografie Bennu a Kerema.

Společně pak napíší štvavý článek o mladé talentované architektce, která se pokusila o sebevraždu.

Uvidíte 11/4 od 17,30 hodin na Nově.

49

Na pracovním obědě nabídne v Tisíc a jedna noc Yasemin Onurovi významný post v nadnárodní společnosti. V rozhovoru se však dotknou i společné minulosti, i když jen okrajově. Mihriban zažije pořádné předkvapení – nečekaný dárek od vděčného starosty Alma Aty.

Onurovo a Šeherezádino plánování svatební cesty přeruší naléhavý telefonát ze stájí, že Onurův oblíbený kůň Šach Šahriár v Tisíc a jedna noc onemocněl. Vzápětí se k němu matka vnutí na večeři. Zatímco Füsun prožívá peklo na zemi, šťastný Ali Kemal rozmazluje Cansel, nadšený jejím těhotenstvím. Kerem s Bennu jsou pozváni na snídani k Seval. Dobrou náladu vzápětí zkazí telefonát Melek, aby okamžitě přišla domů, protože v novinách o ní vyšel článek.

Zatímco Šeherezáda s Kannem vyrazí na grilování k Burhanovi, Onur zajde do stájí za svým miláčkem. Rozzuřený Kerem zavolá Zeynep a slíbí jí bolestivou odplatu za špinavost, které se dopustila vůči jeho přítelkyni. Šeherezáda se skvěle baví a netuší, že jen o pár kilometrů dál čeká na muže, kterého naadevše miluje, profesionální zabiják.

Uvidíte 12/4 od 17,30 hodin na Nově.

Zdroj: Nova

Mirka Bali
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !