Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc – 46. díl

7. 04. 2011 | Tisíc a jedna noc
Šeherezáda se marně snaží utěšit zoufalou Melek, která je přesvědčena, že se její sestra pokusila o sebevraždu. Keremovi se nakonec podaří k Bennu proniknout a dozví se, co bylo příčinou jejího zhroucení. Je šokovaný a rozhodne se Zeynep potrestat.

Po čase se Šeherezáda, Onru, Bennu a Kerem opět sejdou v příjemné restauraci, aby dodatečně oslavili Šeherezádiny narozeniny. 6ivot Aliho Kemala se proměnil v hotové peklo. Zůstává sice doma kvůli dětem, potají se ale schází s Cansel a život v neustálém strachu z prozrazení mu dává pořádně zabrat. Zdá se, že Füsun zase má víc štěstí než rozumu. Policii se Tisíc a jedna nocpodařilo chytit ženu, která zpronevěřila její peníze, a všechny peníze dostane brzy zpět.

Onur vezme Šeherezádu z Tisíc a jedna noc na prohlídku krásné vily a vzápětí jí oznámí, že v ní budou po svatbě bydlet. Chce ji přimět ke stanovení termínu svatby, jí však toto téma rozhovoru zjevně není příjemné. Zavládne mezi nimi napětí, které se ještě prohloubí, když Šeherezáda dostane sms od vlezlého fotografa Haruna.

A to ještě netuší, že už Harun z Tisíc a jedna noc pozval na výstavu Šeherezádiných fotografií všechny přátele a známé. NAvíc se ukáže, že je do věci zapletena i zákeřná Zeynep. Onur je vykolejený a nepřiměřeně tvrdě vyjede i na svou laskavou domácí Fidrevs, jež se ho snaží uklidnit. Naštěstí si uvědomí, že má Fidrevs pravdu, se Šeherezádou se usmíří, a když jí otravný Karun pošle esemesku, vyřídí si to s ním osobně!

Tisíc a jedna noc uvidíte  7/4 od 17.30 hodin na TV NOVA.

Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !