Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.01. 2018
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 38. - 42. díl

28. 03. 2011 | Tisíc a jedna noc

Tisíc a jedna noc 38. díl. Šeherezádu šokuje, jak ji Peride ponižuje na schůzi. Onur se na matku hněvá a vůči Šeherezádě se cítí bezmocný. Kerem, jenž se už vzdal naděje na Šeherezádinu lásku, se s Onurem podělí o svůj smutek. Bennu podezřívá Kerema, že ji podvádí se sestrou Melek. Füsun, která vyvolala scénu v Canselině obchodě, hledá k Ali Kemalovi jiné cestičky. Šeherezáda napíše dopis, který velmi ranní Onurovo srdce.


38. díl seriálu Tisíc a jedna noc uvidíte 28/3 na TV Nova.


T
isíc a jedna noc 39. díl. Milostné záležitosti jsou příčinou Ondrovy hádky s Peride a stejně tak i Kerema se Seval. Šeherezádina nepřítomnost ve firmě otvírá prostor různým pomluvám a dohadům. Burian netrpělivě očekává, kdy mu Šeherezáda konečně ukáže Kaana, a velmi ostře napomene Füsun za bezohledné chování ke služebnictvu. Šeherezáda se rozhodne k důležitým změnám v osobním i pracovním životě. Vrátí se Šeherezáda do firmy? Podaří se konečně Onurovi získat její přízeň? Získá Kerem Bennuino srdce? A co rozpláče Burhana?


serial39. díl seriálu Tisíc a jedna noc uvidíte 29/3 na TV Nova.


Tisíc a jedna noc 40. díl. Ustaraný Onur se konečně po mnoha dnech znovu setká se Šeherezádou. Peride, kterou kvůli ní naplňují pocity úzkosti, hledá nové způsoby, jak se s Onurem usmířit. Bennu velmi mate Keremovo vrtošivé chování. Všichni pracovníci na staveništích firmy Binyapi žijí ve strachu. Šeherezádin nástup do nového zaměstnání přivádí Onura k zoufalství. ALi Kemal bojuje o možnost vidět své dcery. Burcu a Buket se nemohou s otcem stýkat, a tak se bouří proti matce. Přesvědčí Onur Šeherezádu, aby se vrátila? Proč utíká Bennu od Kerema?


40. díl seriálu Tisíc a jedna noc uvidíte 30/3 na TV Nova.


Tisíc a jedna noc 41. díl. Burhan pomalu ztácí naděje, které vkládal do svého syna Ali Kemala, kvůli jeho mimomanželskému vztahu. Bennu šokují Keremova účastná slova, která náhodou vyslechne. Nadide učiní důležitý krok, aby se Ali Kemal vrátil domů. Seval překvapí svého syna Kerema nečekanou elegancí. Šeherezáda prožívá nejhorší strach v životě – bojí se neznámého člověka, který ji sleduje. Vrátí se Ali Kemal konečně domů? Čeho se vlastně Šeherezáda tak bojí?


41. díl seriálu Tisíc a jedna noc uvidíte 31/3 na TV Nova.


serialTisíc a jedna noc 42. díl. Kvůli pracovní nabídce se Šeherezáda cítí jako v pasti a prožívá pocity strachu. Po zveřejnění útoku na pracovníky firmy Binyapi zavládne v holdingu zděšení. Kerem dochází k závěru, že vykročil do neznámého světa. Po rozchodu s Cansel se Ali Kemal nedokáže rozhodnout, zda se má vrátit domů. Bolest, kterou Onur způsobil Šeherezádě, se odráží v
pracovním i milostném životě. Vrátí se Šeherezáda zpátky do holdingu? A
podaří se Keremovi konečně získat Bennuino srdce?


42. díl seriálu Tisíc a jedna noc uvidíte 1/4 na TV Nova.


Zdroj: NOVA


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !