Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 34. - 37. díl

22. 03. 2011 | Tisíc a jedna noc
34.
Füsunvtrhne neočekávaně do Canselina obchodu a vyvolá tam ostrý konflikt. Její hněv natolik Cansel ovlivní, že ALiho Kemala opustí. Bennu překvapí vztah Onura a Šeherezády. Onur se poprvé dozví o Keremově flirtu s Bennu. Burhan učiní první kroky v pátrání, které má objasnit, kam se poděl pas Mihriban. Kvůli článku v časopisu dojde k prudké hádce mezi Onurem a Šeherezádou. Vrátí se Ali Kemal domů? Podaří se Onurovi vyprosit si Šeherezádino odpuštění?

35.
Při první upřímné výměně názorů ztratí Kerem naději na lásku. Burian přivede domů neobvyklého hosta. Ali Kemal pořádně sáhne do peněženky, aby získal Canselino srdce. Bennu je znepokojena tajnůstkářským chováním sestry Melek. Onurovi je podezřelé, že Peride naléhá, aby Šeherezáda přišla na chůzku, která se má konat v jejím domě. Proč je Bennu nešťastná? Bude Peride ochotna akceptovat Šeherezádu jako nevěstu?

36.
Šeherezádu šokuje, jak ji Peride při schůzce ponižuje. Onur se na matku hněvá a vůči Šeherezádě se cítí bezmocný. Kerem, jenž se vzdal naděje na Šeherezádinu lásku, se podělí o svůj smutek s Onurem. Bennu podezřívá Kerema, že ji podvádí se sestrou Melek. Füsun, která vyvolala scénu v Canselině obchodě, hledá k Ali Kemalovi jiné cestičky. Vrátí se Šeherezáda do firmy? A získá konečně Onur její srdce?

37.
Šeherezáda napíše dopis, který ranní Onurovo srdce. Milostné záležitosti jsou příčinou hádky Onura s Peride a rovněž Kerema se Seval. Šeherezádine nepřítomnost ve firmě otevírá prostor různým klevetám. Burhan netrpělivě očekává, kdy mu šeherezáda konečně ukáže malého Kaana. Burhan ostře napomene Füsun za bezohledné chování ke služebnictvu. Šeherezáda se rozhodujem zda má učinit důležité změny v osobním i pracovním životě. Podaří se Keremovi získat Bennuino srdce? Co rozpláče Burhana?

Na nové díly se podívejte od 22/3, každý všední den v 17,30 hodin.

Zdroj: NOVA

MIrka Bali
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky